شناسه خبر : 78243
چهارشنبه 23 مهر 1399 , 10:21
اشتراک گذاری در :
عکس روز

۳۰ هزار فرزند شهید و جانباز بالای ۷۰ درصد استخدام می شوند

معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: تا پایان برنامه ششم توسعه ۳۰ هزار فرزند شهید و جانباز بالای ۷۰ درصد به استخدام دولت درخواهند آمد.

به گزارش ایسنا، سعید اوحدی روز سه شنبه ۲۲مهرماه در دیدار با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ارومیه تصریح کرد: بنیاد شهید برای تحقق جهش تولید کارگروه های مسکن،اشتغال،درمان، فرهنگی و اصلاح قوانین را تشکیل داده است.

وی ادامه داد: یکی از مشکلات اصلی بنیاد شهید عدم همخوانی برخی قوانین با شرایط روز است و بر این اساس برخی قوانین بویژه در بحث اشتغال جهت بهبود زندگی خانواده شهدا باید اصلاح شود.

اوحدی با اشاره به ظرفیت های استانها برای ایجاد اشتغال و تامین مسکن برای جامعه ایثارگری تصریح کرد: در گذشته از ظرفیت استانها غفلت شده بود که با فعالیت های میدانی و انعقاد تفاهم نامه های اشتغال و مسکن درصدد احیای این ظرفیت ها هستیم.

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: تا پایان برنامه ششم توسعه ۳۰ هزار فرزند شهید و جانباز بالای ۷۰ درصد به استخدام دولت درخواهند آمد.

اوحدی با اشاره به توان ویژه خانواده شهدا در عرصه های علمی گفت: وجود ۳۰۰ نخبه ایثارگر در آذربایجان غربی و ۲ هزار نخبه شاهد و ایثارگر در کشور گویای ظرفیت های عظیم این جامعه برای توسعه ایران اسلامی است.

وی رفع مشکلات درمانی خانواده شهدا و ایثارگران را یکی از اقدامات شاخص برشمرد و گفت: ۲٠٠٠ میلیارد تومان اعتبار با حمایت سازمان برنامه و بودجه برای پرداخت مطالبات درمانی از جمله بیمه دی پرداخت شد.

اوحدی افزود: امروز دولت در سخت‌ترین شرایط قرار دارد؛ چراکه در تحریم‌هایی که استکبار برای کشورهای منطقه صورت داده بود، حداکثر نفت در برابر غذا بود، اما امروز فشار حداکثری را علیه ما به جایی رسانده‌اند که حتی غذا و دارو را هم تحریم کرده‌اند و صدای نفس‌های خسته جانبازان شیمایی روح و روان ما را آزار می‌دهد، این در حالی است که استکبار جهانی دم از حقوق بشر می‌زند؛ اما یقین داشته باشید که با این روحیه‌ای که مردم ما دارند و با وجود این ارزش‌هایی که کادر درمانی ما با آن برگ زرین دیگری را به نگارش درآورده‌اند، از این گردنه تاریخی هم عبور خواهیم کرد.

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران، آذربایجان غربی را یکی از استان های برجسته در راه دفاع از آرمانهای نظام دانست و افزود: مسیر شهادت ایثار در این خطه کماکان ادامه دارد.

 

منبع: عصر ایران
تلگرام
اینستاگرام
توییتر
سلام رئیس اوحدی عزیزفقط خدا بدادتان برسد که فریاد رس هر مظلومی است کدام جانباز وکدام فرزند شهید را میخواهید استخدام کنید 99 درصد ایثارگران سنشان بالاست همه دغ کردند از خدمات نامطلوب شما هرچند برای عده ای خیلی خوب شد همش شعار وشعار وشعار بس کنید تورا به خدا . با این رانت موجود در دولت فخیمه جناب روحانی وسازمانهایی که بصورت موروثی اداره میشوند چگونه میخواهید تتمه ایثارگران را استخدام کنید مکر دفاعی دیگر از شرف وناموس ایرانی باشد که ما فرزندان شهدا و جانبازان به حقمان برسیم.
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi