شناسه خبر : 78270
جمعه 25 مهر 1399 , 18:35
اشتراک گذاری در :
عکس روز

ارائه خدمات صلواتی توسط ایستگاه صلواتی گردان انصارالرسول

برپایی موکب حضرت زهرا(س) در پایان ماه صفر

این موکب به ارائه خدماتی از قبیل توزیع ماسک و مایع ضدعفونی کننده، پذیرایی، واکس صلواتی، چشم پزشکی صلواتی پرداخته و تا پایان روز شهادت امام رئوف نیز در میدان بهارستان تهران دایر می‌باشد.

فاش نیوز - ایستگاه صلواتی گردان انصارالرسول و گردان عمار لشگر 27 محمد رسول‌الله، موکبی را بنام حضرت زهرا (س) به مناسبت ایام پایانی ماه صفر و رحلت حضرت رسول (ص) و شهادت امام حسن و امام رضا (ع) برپا کردند.

 این موکب به ارائه خدماتی از قبیل توزیع ماسک و مایع ضدعفونی کننده، پذیرایی، واکس صلواتی، چشم پزشکی صلواتی و... پرداخته و تا پایان روز شهادت امام رئوف نیز در میدان بهارستان تهران دایر می‌باشد.

مردم عاشق تهران امروز در سالروز رحلت پیامبر اکرم (ص) و شهادت کریم اهل بیت، با مراجعه به این موکب و ایستگاه صلواتی، از خدمات رایگان آن بهره‌مند شدند.

 

گزارش و عکس از اسماعیل پارساکیا

تلگرام
اینستاگرام
توییتر
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi