شناسه خبر : 78272
شنبه 26 مهر 1399 , 12:36
اشتراک گذاری در :
عکس روز

نیاز به معافی پسر دارم!

حسن اسحاقیان - متولد ۴۶هستم. دارای همسر و سه فرزند یک پسر و دو دختر ازسال هفتاد تا الان مستاجر هستم. از ناحیه زانوهایم زمان خدمت وقتی رفته بودیم با ایفا از مریوان مهمات که همه اش گلوله های آرپی چی بود، داخل صندوق من عقب زیر چادر روی صندوق ها بودم یک مرتبه وضعیت قرمز شد و آن راننده چنان حرکت کرد که من صدبار از جعبه ها جدا و دوباره محکم برمی گشتم سر جام. هرچه هم مراجعه کردم که پیگیر پرونده ام بشوم، گفتند گم شده و محلی بهم نگذاشتند.

مورد دوم زمستان برف سنگینی بارید که سوله های مهمات ریزش کرد فرمانده ما را مجبور کرد تو آن سرما با دست گل ها را بیاریم بیرون که کف دست منا شیشه پاره کرد درست بخیه نکردند دو تا از انگشتان من بی حس می باشد که آن را هم پیگیر شدم محلی بهم نگذاشتن.

مورد سوم تابستان تو آن هوای گرم اطراف زاغه های مهمات آتش گرفت با هر بدبختی بود آتش را مهار کردیم ولی یک زنبور زرد بزرگ داخل گوش من را گاز گرفت که سه روز هیچی متوجه نمی شدم و هنوزم سردرد آن زمان را با خودم حمل می کنم بازم پیگیر شدم و محلم بهم نگذاشتن. واگذارشان کردم به خدا ....

من بیست ماه ونه روز سابقه جبهه دارم به اضافه ۱۴روز اضافه خدمت مراحل ماده ۸۷ را انجام داده ام. قادر به کار کردن نیستم نیاز مبرم به کارت جانبازی دارم تا پسر را معاف کنم که خرجی رسان خانه باشد. اگر مسلمانی و انسانیت هست دست من حقیر را بگیرید.

ممنون شما هستم.

تلگرام
اینستاگرام
توییتر
فقط دعا کن خدا به دادت برسد مجلس جدید آ مد باشعار زیبای انقلابی هفته دفاع مقدس تمام شد هیچ کاری انجام نشد فقط شعار و جلسه و عکس گرفتن
داداش خوبم سلام.
اولابایدبگویم که خداگواه است اول صبح هنوزساعت هفت نشده دل مارابدردآوردی چراکه خودمانیزدرمریوان ودزلی وپاسگاه شهداوراه خون ودالانی وپاوه وووووبوده ایم ووقتی ازسرماگفتی روی صندلی کناررادیاتورگرم صادقانه یک لحظه سردمان شدواینکه خودماهم یک پسرداریم ودودختروتک فرزندمان یکسال درارتش خدمت کردمتاسفانه بایدخدمتتان عرض کنم که اولاچراالان اینحرفهارامیزنی وچرازودتربفگرنبودین حداقل دولت قبلی اعضای کابینه اش دردکشیده بودندوامکان اینکه توجهی بکردندبوداین دولت عزیزواین جناب آقای روحانی فوق عزیزکه دربهارابرروی ایثارگران بسته است وآنهائیکه هم درصدجانبازی دارندوهم کارت جانبازی دارندوهم مدارک جانبازی دارنددریک موقعیت فوق العاده بدوفاقدامکانات زندگی میکنندچه رسدبشمابرادرعزیزم که مستندات هم نداری .دومابراساس تجربیات کاری خدمتتان عرض میکنم تشریف ببردین یگان اعزام کننده اتان که امیدوارم سربازسپاه بوده باشیدچراکه راه به نتیجه رسیدن درسپاه هموارتراست ودرخواست گواهی حضوردرجبهه میکنیدودرخواست گواهی مجروحیت رابراساس لیست بمبارانهای دشمن میکنیددرایثارگران سپاه جداول بمبارانهاموجوداست چنانچه شامل حالتان شدخودایثارگران سپاه تشکیل پرونده میدهدبرایتان وبه کمسیون بدوی معرفی میشوی درکمسیون بدوی بامعاینات شماونظریات پزشکانی که چندسال است شمارادرمان میکنندمجروحیت شماتائیدوبه بنیادشهیدمعرفی میشویدوآنجادرکمسیون عالی شرکت میکنیدواگرضایعات شمامربوط به جنگ باشد برایتان درصدلحاظ میکنندواگرتوانستین درصدبگیرین تحت پوشش قرارمیگیرید.این برای درصدتان وامامعافیت فرزندتان شمااگرسی ماه جبهه داشته باشین طبق قانون یک فرزندت معاف میشودبایددرهمان ایثارگران درخواست معافیت بدهیدپیگیری میشود.ازخدای شهدابرایتان سهولت درکاروعزت مسئلت میکنم.التماس دعا
حمیدرضا حاجی ‌بابایی رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی امروز (یکشنبه ۲۷ مهر) در جلسه علنی و در جریان رسیدگی به گزارش کمیسیون برنامه بودجه و محاسبات در مورد طرح استفساریه تبصره یک بند «ذ» ماده ۸۷ قانون برنامه ششم توسعه اعاده شده از شورای نگهبان اظهار داشت:‌ بحث ایثارگران و فرزندان آنها مدت‌هاست که در مجلس دهم بحث می‌شد و افرادی که به عنوان شرکتی و قرارداد خرید معین در خدمت دستگاه‌های اجرایی بودند و طبق قانون ایثارگران می‌بایست در برنامه ششم توسعه به استخدام رسمی دربیایند.
وی در توضیح بیشتر افزود:‌نمایندگان مجلس بارها این موضوع را بررسی کردند اما شورای نگهبان ایراد بار مالی به آن می‌گرفت در حالی که اخیرا با این نهاد توافق کردیم که افرادی که تعیین وضعیت نشده بودند با مصوبه مجلس به استخدام رسمی درآیند و استخدام کسانی که تا برنامه ششم یعنی در طول برنامه پنجم کارمند شرکتی قرارداد خرید معین بودند از برنامه ششم تا سال ۱۴۰۰ را در قانون بودجه به جمع‌بندی برسانیم.
رئیس کمیسیون برنامه و بودجه گفت:‌اگر با این مصوبه استخدام افراد به کار گرفته شده تا برنامه پنجم توسعه اعلام کردیم و بعد از آن استخدام دیگران را موکول به بودجه سنواتی کردیم فقط به دلیل مسائل بودجه‌ای و بار مالی بوده است.
حاجی ‌بابایی افزود:‌مجلس بنا دارد با این مصوبه مشکل ایثارگران و فرزندان آنها حل شود.
وی تصریح کرد:‌ما همه راه‌ها را رفتیم تا مجلس بتواند با تعیین نظر شورای نگهبان مشکل استخدام ایثارگران و فرزندان آنها را حل کنیم.
رئیس کمیسیون برنامه وبودجه گفت:‌سازمان امور استخدامی حکم داده که استخدامی وجود نداشته باشد و با توجه به اینکه دیوان عدالت اداری نامه‌ای صادر کرده مبنی بر اینکه به کار گیری این افراد وتبدیل وضعیت آنها را ملغی کرده عملا با مصوبه امروز مجلس و با تائید آن توسط شورای نگهبان مشکل آنان حل خواهد شد.
حاجی‌بابایی خاطرنشان کرد:‌اگر مصوب شود که مشکل استخدام این عده با رای نمایندگان حل شود دیوان عدالت اداری حکم خود را برمی‌گرداند وکلیه استخدام‌ها تا برنامه پنجم توسعه امکان پذیر خواهد بود و سپس درباره استخدام دیگر افراد در برنامه ششم موضوع را بررسی کرده و تعیین تکلیف خواهیم کرد.

منبع: فارس
من قبل از اینکه وضع مملکت اینهمه بد بشه دلم برای جانبازان جنگ اتیش میگرفت. واقعا مظلومند و مظلوم. همیشه خبرهای ناراحت کننده ازشون میشنوم و این خیلی دردناکه . بخدا تا دنیا دنیاست و تا جانباز جنگی هست باید با عزت و افتخار بهشون خدمت بشه....
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردبنر بیمه دیکتابهای منتشر شده انتشارات فتح الفتوحصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدفتح الفتوح ناشر دفاع مقدسمطب تغذیه و رژیم درمانیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانانتشارات حدیث قلماسامی راه اندازان جمعیت جانبازانمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi