شناسه خبر : 78311
دوشنبه 28 مهر 1399 , 08:15
اشتراک گذاری در :
عکس روز

جانباز۷۰درصدکردستان به شهادت رسید

جانباز «غلامعلی مرادی» که از جانبازان اهل تسنن کردستان بود درسال ۳۹ در سنندج متولد شد و در سال ۶۱ در عملیات پدافندی خرمشهر بر اثر اصابت ترکش و موج انفجار مجروح و به به افتخار جانبازی نائل آمد.

فاش نیوز - جانباز70 درصد «غلامعلی مرادی» از استان قزوین پس از عمری مجاهدت و تحمل 38 سال درد و رنج ناشی از مجروحیت شقب گذشته دعوت حق را لبیک گفت و  به یاران شهیدش پیوست.

 
جانباز گرانقدر 70 درصد «غلامعلی مرادی» به همرزمان شهیدش پیوست
بنا بر این گزارش جانباز «غلامعلی مرادی» که از جانبازان اهل تسنن کردستان بود درسال 39 در سنندج متولد شد و در سال 61 در عملیات پدافندی خرمشهر بر اثر اصابت ترکش و موج انفجار مجروح و به به افتخار جانبازی نائل آمد.
پیکر این شهیدِ سعید امروز در زادگاهش سنندج تشییع و در گلزار شهدای این شهرستان در جوار دیگر همرزمانش به خاک سپرده خواهد شد.
تلگرام
اینستاگرام
توییتر
درود به روان پاکش ضمن عرض تسلیت وتهنیت به تمامی همرزمانش همدردانش و بویژه خانواده محترم جانبازان70 درصد خلعت شهادت مبارک وروحش قرین رحمت الهی، آمین یارب العالمین 3713
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi