شناسه خبر : 78391
شنبه 03 آبان 1399 , 10:53
اشتراک گذاری در :
عکس روز

پلیس کشی در هفته‌ی پلیس

عباس کرمی -  دو شهید پلیس در یک هفته، آن هم در هفته ناجا در دو منطقه دریایی مرزی جداگانه؛ این مأموران مورد حمله قاچاقچیان سوخت و احشام قرار گرفتند و به شهادت رسیدند.

قاچاقچیان در دو مورد، یکی در میناب و دیگری در لافت، وحشیانه به قایق پلیس کوبیدند و آنها را شهید کردند.

باید چاره ای اندیشید که قاچاقچی اینقدر جری نباشد که حالا او به پلیس حمله کند!

آقا فرمودند کالای قاچاق را جلو چشم قاچاقچی آتش بزنید.

حالا که جلو چشم ما قاچاقچی مامور را شهید می کند، باید چاره ای اندیشید.

پیشنهاد یک مانور گسترده برای سر جا نشاندن دست‌نشاندگان آمریکایی ضربه به اقتصاد، قاچاقچیان بی شرافت باید بررسی شود.

 

| عباس کرمی

تلگرام
اینستاگرام
توییتر
سلام ، با توجه به گسترش شرارت و نا امنی توسط اجانب خود فروخته که با نیت ضربه به حافظان امنیت کشور فعالیت دارند و تعداد نیروهای پلیس جوابگوی موج هجمه ها نیست لذا لازم است بسیج مردمی برای همکاری در کنار پلیس فعال شود.
میدانیم دشمنان اسلام برای ضربه زدن به نظام اسلامی دست به هر کاری میزنند تا امنیت پایدار و بینظیر کشور را مخدوش نمایند سپس در فضای مجازی جار و جنجال ایجاد کنند تا احساس نا امنی بر جامعه مستولی گردد لذا هر موقع نیروهای رسمی امنیتی به تعداد مورد نیاز وجود نداشته باشد میتوان از نیروهای مخلص بسیج مردمی استفاده کرد.
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi