شناسه خبر : 78395
یکشنبه 02 آذر 1399 , 14:45
اشتراک گذاری در :
عکس روز

به بهانه‌ی نزدیک شدن به سالگرد شهادت سردار دل‌ها

سالگرد تو روز عاشوراست!

حاج قاسم شده بود کابوس استکبار. فکر می‌کردند با حذف او راهش را می‌بندند. حالا می‌بینند شهید قاسم سلیمانی از قاسم سلیمانی برایشان خطرناک‌تر...

فاش نیوز - حدود چهل و چند روز تا سالگرد شهادت بزرگ پرچمدار آزادگی در دنیا، سهپبد شهید حاج قاسم سلیمانی باقی مانده است.

حاج قاسم مرد شماره یک مقاومت در دنیا بود و قاتل او با کمال وقاحت و بی پروایی او را مرد شماره یک تروریسم نامید. مثل بعضی در داخل که سعی می کنند جای شهید و قاتل را عوض کنند.

ترامپ قاتل، نامی است که یک سال بر زبان من و تو  جاریست. او پلیدترین محور شرارت در دنیاست که خون پاک‌ترین انسان و مقاوم‌ترین مرد دربرابر نابرابری‌های آمریکای جها‌ن‌خوار را به ناحق ریخت.

حاج قاسم بدون هیچ ادعایی زمینه‌ی امنیت ایران را فراهم کرد. تمام ناامنی‌های جنوب شرق کشور را با رهگیری و شناسایی اشرار تا دندان مسلح و جیره‌خوران سرویس‌های اطلاعاتی غرب،کنترل کرد. او اشرار را سرجای خود نشاند؛ تا جایی که بسیاری از آنها اصلاح شدند و توبه کردند و حتی در مواردی با هماهنگی حاج قاسم به زیارت علی ابن موسی‌الرضا (ع) رفتند و مرید انقلاب و همراه حق شدند.

سالگرد شهادت این ابرمرد تاریخ اسلام و ایران، سیدالشهدای مقاومت نزدیک است. او نخوابید تا من و تو آسوده سر بر بالین بنهیم.

حاج قاسم شده بود کابوس استکبار. فکر می‌کردند با حذف او راهش را می‌بندند. حالا می‌بینند شهید قاسم سلیمانی از قاسم سلیمانی برایشان خطرناک‌تر است! او باز هم برایشان کابوس است. اصلا او قابل حذف کردن نیست. قهرمان با شهادتش تازه زنده می‌شود و دست همه را می‌گیرد. او با شهادت خود میلیون‌ها نفر را در کشورهای اسلامی و دیگر کشورها علیه استکبار جهانی برانگیخت. در بیش از هفتاد شهر آمریکا و در بسیاری از کشورها برای اعلام انزجار علیه دولت فاسد آمریکا و در حمایت از راه و مرام سردار دل‌ها راهپیمایی و تظاهرات کردند.

داغ این فرزند راستین اسلام و ایران هنوز تازه است و تازه خواهد ماند تا انتقامی درخور نام او از شیطان بزرگ و هم پیمانانش گرفته شود. ان شاءالله

| عباس کرمی

تلگرام
اینستاگرام
توییتر
السلام علیک یاشهدا***
السلام علیک یاحضرت قاسم سلیمانی*******
باافتخار و ازجان گذشتگی راهت را ادامه میدهیم.
این راهمه جهانیان میدانند.
که ایران وایرانی همیشه ابرقدرت بوده وهست وخواهدبود.
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردنمایشگاه مجازی کتاب تهرانصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi