شناسه خبر : 78423
دوشنبه 05 آبان 1399 , 10:34
اشتراک گذاری در :
عکس روز

بعد فوتش دیگر جوابی ندادند!

قسمت موسی پور - همسرم سال ۹۰ به علت نارسانی ریه که تحت درمان شیمی درمانی بود به رحمت خدا رفت.

قبل از فوت که در بیمارستان بستری بود اقدام برای جانبازی کردیم تا جایی پیش بردیم که معرفی به کمیسیون شدیم، ولی متاسفانه در حین انجام کارهای کمیسیون همسرم فوت شد.

به ما اعلام کردند کمیسیون تایید شده، ولی با مراجعه به مرکز مربوطه پس از اینکه متوجه شدند همسرم فوت کرده، جواب قانع کننده ندادند!

 بنده حقیر با توجه به مشکلات و گرفتاری بعد از فوت همسرم، چهار فرزند مجرد داشتم و در زمان بیماری همسرم بابت درمان وی به تهران و منطقه ملارد مهاجرت کرده بودیم و مستاجر بودیم و مخارج بیمارستان بسیار سنگین بود و تمام پس اندازی هم که داشتیم هزینه شیمی درمانی همسر مرحوم شده و بی کس و بی پول با چهار فرزند (دو دختر و دو پسر مجرد) در شهر غریب مجبور به کار شدم.

شرایط زندگی برای خودم و فرزندان سخت بوده و هست، علی الحال عاجزانه درخواست دارم جهت پیشبرد پرونده همسرمرحومم اقدامی بفرمایید و در این رابطه نیاز به راهنمایی وپشتیبانی دارم.

واقعا عاجزانه درخواست کمک دارم..

تلگرام
اینستاگرام
توییتر
سلام
در صورت نداشتن هیچ درامد ثابت و اگر حقوق بازنشستگی ندارید و خودتان هم شغل ثابت با بیمه پردازی ندارید ، می توانید برای برقراری کمک معیشت به یگان اعزامی مراجعه کنید .
به طور معمول برای خانواده های رزمندگان متوفی زودتر برقرار می شود .
برای درصد جانبازی در صورت داشتن تایید کمیسیون عالی و سایر مدارک از قسمت امور ایثارگران یگان اعزامی قابل پیگیری است .
البته در زمان مراجعه حتما اعلام کنید که این مدارک را دارید
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi