شناسه خبر : 78431
سه شنبه 06 آبان 1399 , 08:34
اشتراک گذاری در :
عکس روز

شهادت جانباز ۷۰درصد کهکیلویه و بویر احمدی

جانباز۷۰ درصداستان کهگیلویه و بویراحمد "اسدالله صدرزاده" پس از سالها صبوری و مجاهدت در راه آرمان های مقدس اسلام و انقلاب سرانجام به آرزوی دیرینه اش رسید و شربت گوارای شهادت را نوشید.

فاش نیوز - جانباز70 درصداستان کهگیلویه و بویراحمد "اسدالله صدرزاده" پس از سالها صبوری و مجاهدت در راه آرمان های مقدس اسلام و انقلاب سرانجام به آرزوی دیرینه اش رسید و شربت گوارای شهادت را نوشید.

جانباز شهید صدرزاده که با حضور در جبهه های نبرد حق علیه باطل به مبارزه و دفاع از نظام اسلامی و کیان جهموری اسلامی پرداخته بود در سن 17 سالگی مدال جانبازی را به گردن آویخت و بالاخره شبانگاه روز یکشنبه چهارم آبان ماه بعد از سالها تحمل درد و رنج ناشی از مصدومیت و جانبازی دعوت حق را لبیک گفت و به یاران شهیدش پیوست.
 
«اسدالله صدرزاده» جانباز گرانقدر 70 درصد به یاران شهیدش پیوست
بنا بر این گزارش پیکر مطهر این شهیدِ سعید روز گذشته در شهر یاسوج تشییع و در گلزار شهدای این شهر و در جوار دیگر شهدا به خاک سپرده شد.
جانباز شهید"اسدالله صدرزاده" هفتم آبان ۱۳۴۴ در یاسوج چشم به جهان گشود و در سال ۶۱ از ناحیه دست راست، قطع پای چپ، کتف، شکم و پهلو مجروح شده بود.
تلگرام
اینستاگرام
توییتر
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi