شناسه خبر : 78497
جمعه 09 آبان 1399 , 14:16
اشتراک گذاری در :
عکس روز

آماده باش رژیم صهیونیستی در آستانه سالگرد شهادت فرمانده جهاد اسلامی فلسطین

شبکه عبری زبان "کان" امروز (جمعه) اعلام کرد، کابینه رژیم صهیونیستی در آستانه سالگرد ترور فرمانده نظامی جنبش جهاد اسلامی، سناریوهایی که این جنبش می تواند اجرایی کند، بررسی کرد.

این شبکه در گزارشی اعلام کرد، کابینه در جلسه خود گزارشی درمورد وضعیت امنیتی مرزها با جبهه شمالی و در جنوب با نوار غزه دریافت کرد.

آماده باش رژیم صهیونیستی در آستانه سالگرد شهادت فرمانده جنبش جهاد اسلامی فلسطین

ارزیابی رژیم صهیونیستی این است که گروههایی در نوار غزه  با سوءاستفاده از وضعیت اقتصادی این منطقه، نبرد جدیدی را در سالگرد ترور بها ابوالعطا، از فرماندهان نظامی جنبش جهاد اسلامی شروع کنند.

ارزیابی های رژیم صهیونیستی این است که پافشاری دولت قطر برای پرداخت کمک مالی هر دو ماه یکبار به نوار غزه تنش های موجود در این منطقه را بیشتر می کند. هرچند طبق تفاهمات صورت گرفته قرار است قطر تا پایان سال جاری مبلغ ۶۰ میلیون دلار کمک مالی به غزه ارائه دهد.

نگرانی های رژیم صهیونیستی با نزدیک شدن به سالگرد ترور بها ابوالعطا که ۱۲ نوامبر ۲۰۱۹ صورت گرفت، بیشتر می شود. مقامات این رژیم ابوالعطا را پس از ترور به اجرای چندین عملیات و شلیک موشک ها به سمت اراضی اشغالی متهم کردند.

منبع: ایسنا
تلگرام
اینستاگرام
توییتر
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردنمایشگاه مجازی کتاب تهرانصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi