شناسه خبر : 78550
دوشنبه 12 آبان 1399 , 08:11
اشتراک گذاری در :
عکس روز
ادبیات ایثار و شهادت

«شکست ناپذیر»؛ روایت جبهه مقاومت اسلامی در یمن

«شکست ناپذیر»؛ روایت جبهه مقاومت اسلامی در یمن

نماهنگ «شکست ناپذیر» روایتی از ایستادگی و مقاومت ملت یمن در جبهه مقاومت اسلامی است. این نماهنگ توسط مقاومت اسلامی نجبا تولید شده است.

مرکز ارتباطات و امور رسانه‌ای مقاومت اسلامی نجبا در ایران نماهنگ «شکست‌ناپذیر» را برای ایستادگی مردم یمن در مقابله با دشمنان اسلام تولید کرده است. این نماهنگ دربردارنده تصاویری از راهپیمایی بی‌نظیر مردم یمن در اعتراض به هتک حرمت پیامبر(ص) است. سه روز پیش بود که جمعیت بزرگی از مردم یمن برای شرکت در جشن میلاد پیامبر اکرم(ص) در 15 میدان بزرگ صنعا و سایر استان‌ها تجمع کردند. شرکت‌کنندگان در این مراسم بیلبوردهای سبز و سفید و پرچم‌هایی را که روی آن نوشته شده «محمد رسول‌الله» با خود حمل کردند.

نماهنگ شکست‌ناپذیر همچنین بخشی از سخنان «سید عبدالملک بدرالدین الحوثی» رهبر انصارالله یمن را نقل کرده است که می‌گوید: «ملت ما امروز به دشمنان مستکبر خود می‌گوید که اراده ما هرگز نخواهد شکست و صبرمان هرگز تمام نخواهد شد و در پایداری ما عقب‌نشینی نخواهد بود زیرا منشأ آن ایمان است و ما ملتی هستیم که پیشوا و الگوی ما رسول الله صلی الله علیه و آله و سلم است و راه و فرهنگ ما قرآن است و صبر خود را با این راهنمای ناگسستنی ادامه می‌دهیم و اعتماد ما به خداوند متعال است که بهترین یاری‌کنندگان است.»

جنبش انصارالله هم‌اکنون تنها گروه مقاومت مردمی در یمن است که در برابر استبداد آمریکایی و سعودی ایستاده است. جنبش انصارالله یمن، جریانی برگرفته از شیعیان زیدی یمن و متأثر از اندیشه‌های علامه بدرالدین الحوثی است که ایدئولوگ این جریان حسین‌ بدرالدین الحوثی است. این جریان به‌سبب انتساب به حسین الحوثی به حوثی‌های یمن نیز مشهور است. عبدالملک الحوثی نیز رهبری انصارالله را به‌عهده دارد و مقر اصلی این جنش صعده است.

منبع: tasnimnews خبرگزاری تسنیم
تلگرام
اینستاگرام
توییتر
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi