شناسه خبر : 78757
چهارشنبه 21 آبان 1399 , 10:22
اشتراک گذاری در :
عکس روز

زیاد النخاله: آینده منطقه به سلاح مقاومت گره خورده است

فلسطین| زیاد النخاله: آینده منطقه به سلاح مقاومت گره خورده است

دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین در سخنانی به‌مناسبت سالگرد شهید «بهاء ابوالعطا» با تأکید بر ادامه راه شهدا اعلام کرد که آینده منطقه به سلاح مقاومت و آمادگی برای شهادت مرتبط است.

به گزارش فلسطین‌الیوم، «زیاد النخاله» دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین در سخنرانی به مناسبت اولین سالگرد شهادت «بهاء ابوالعطا» فرمانده گردان‌های القدس شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی که بر اثر حمله موشکی رژیم اشغالگر به خانه‌اش در محله شجاعیه واقع در نوار غزه به شهادت رسید با تأکید بر پایبندی جنبش جهاد اسلامی به خط جهاد و مقاومت اظهار داشت که آینده منطقه به سلاح‌های مقاومت و آمادگی  برای جنگ و شهادت مرتبط است.

زیاد النخاله خاطرنشان کرد که در یادبود این شهدا تأکید می‌کنیم که این مسیر حرکت ما همچنان رشد می‌کند و خط جهاد ما بسیار بزرگتر از هرگونه مانعی است و من فاصله‌ای بین غزه و عسقلان و جنین نمی‌بینم.

وی افزود که یاد و خاطره شهدا هرگز از ذهن ما پاک نمی‌شود و همه ما ایستاده‌ایم تا پایبندی و وفاداری و تعهد خود را به خط مقاومت در سراسر فلسطین ثابت کنیم.

دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین با تبریک به خانواده‌های معظم شهدا و از جمله خانواده شهید ابوالعطا گفت که شجاعیه دروازه غزه است که از آن دفاع می‌کند و قلعه شهدایی است که تحقیر و ذلت را نابود کردند تا در برابر دشمن قیام کنند.

زیاد النخاله در ادامه اظهار داشت: یک‌سال کامل از این تجاوزات می‌گذرد و صحنه جنایت‌های دشمن حتی یک لحظه ما را رها نکرده است. هواپیماهای رژیم اشغالگر صهیونیستی منزل شهید بهاء را هم‌زمان با منزل برادر، اکرم العجوری در دمشق هدف قرار دادند تا فرزند وی و یکی از برادران مجاهد را به‌شهادت برسانند.

وی گفت: ما اکنون در سوگ این شهدا هستیم؛ شهدایی که همه‌چیز را برای مقابله با پروژه صهیونیستی که به زور در سرزمین ما کاشته شده فراهم کردند و همواره بر وحدت ملت فلسطین در سراسر جهان تأکید داشتند.

دبیرکل جنبش جهاد اسلامی خاطرنشان کرد که امروز ما به برکت خون این شهدا متحد شده‌ایم و تأکید می‌کنیم که این راه برای پیروزی ما بوده و بهترین مرگ، شهادت در راه خداست و ما نیز راه این شهدا را ادامه خواهیم داد.

زیاد النخاله در پایان تأکید کرد که ما به حمل پرچم‌های شهدای خود که هرگز شکسته نمی شود، ادامه خواهیم داد و با آنها به قدس و فلسطین می‌رویم؛ « شهدا نمی‌میرند، بلکه  زنده هستند و نزد پروردگار خود روزی می‌خورند».

تلگرام
اینستاگرام
توییتر
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردنمایشگاه مجازی کتاب تهرانصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi