شناسه خبر : 78766
چهارشنبه 21 آبان 1399 , 11:30
اشتراک گذاری در :
عکس روز

ارائه خدمات درمانی ایثارگران الکترونیکی شد

مدیرکل آمار و فناوری اطلاعات بنیاد شهید و امور ایثارگران از الکترونیکی شدن سه خدمت پرکاربرد در حوزه درمان ایثارگران خبر داد و گفت: باتوجه به اینکه خدمات دیگر در حوزه درمان ماهیتاً قابلیت برخط شدن ندارند، لذا الکترونیکی سازی در این حوزه به شکل کامل محقق شده است.

ارائه خدمات درمانی ایثارگران الکترونیکی شد

علیرضا امینی ضمن اعلام این خبر و تشکر از معاونت بهداشت و درمان و اداره کل درمان و توانبخشی  بنیاد شهید و امور ایثارگران در راستای تولید سامانه الکترونیک، گفت: فرایند ثبت تمام خدمات درمان شامل خدمات هفت‌گانه درخواست‌محور شده است و امکان ثبت درخواست برای سه خدمت ارتز و پروتز، خدمات لوازم مصرفی و خدمات تجهیزات پزشکی و توانبخشی فراهم شد.
امینی اضافه کرد: باتوجه به اینکه 4 خدمت دیگر در حوزه درمان ماهیتاً قابلیت برخط شدن ندارند، لذا الکترونیکی سازی در این حوزه به شکل کامل محقق شده است.  
مدیرکل آمار و فناوری اطلاعات بنیاد شهید و امور ایثارگران «بررسی مشمولیت فرد بر اساس پارامترهایی چون ضایعات جانبازی، سوابق خدمات دریافتی و... به‌صورت هوشمند»، «بارگذاری مدارک به‌صورت الکترونیکی توسط متقاضی»، «صدور کد پیگیری و قابلیت پیگیری مراحل درخواست از طریق سامانه» و «اطلاع رسانی مراحل اقدامات از طریق پیامک و کارپوشه ملی ایرانیان به متقاضی» را از ویژگی‌های این سامانه اعلام کرد.

منبع: ایثار
تلگرام
اینستاگرام
توییتر
یعنی چی ؟؟؟؟ لطفا کمی واضح تر باشد
باز هم قطع حق وحقوق درمانی ایثارگران بهبهانه های مختلف
دوباره چه نقشه هایی دارند.
واقعا ما را به باد مسخره گرفتید....
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردنمایشگاه مجازی کتاب تهرانصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi