شناسه خبر : 78791
جمعه 23 آبان 1399 , 13:52
اشتراک گذاری در :
عکس روز
ادبیات ایثار و شهادت

جانباز نخاعی مشهدی به شهدا پیوست

«اسماعیل میلان‌لویی» جانباز نخاعی اهل مشهد به جمع شهدا ملحق شد.

فاش نیوز - جانباز نخاعی اهل مشهد «اسماعیل میلان‌لویی»، شب گذشته پس از سال ها تحمل عوارض ناشی از مجروحیت در آسایشگاه جانبازان مشهد دعوت حق را لبیک گفت و به یاران شهیدش پیوست. به جمع شهدا ملحق شد.

 پیکر این جانباز دوران دفاع مقدس، که روز جمعه در آسایشگاه جانبازان مشهد به درجه رفیع شهادت نایل آمده بود، با حضور امام جمعه و جمعی از مسئولان و خانواده معظم شهدا، به دلیل شرایط کرونایی، با همراهی کاروان خودروی به زادگاهش روستای رویین اسفراین منتقل و در گلزار شهیدان این روستا تدفین شد.

گفتنی است جانباز گرانقدر اسماعیل میلانلویی، در سال ۱۳۶۰ در منطقه کردستان و همچنین در جریان فتح آبادان مجروح و به درجه جانبازی نائل آمد.

فرماندار اسفراین و نماینده اسفراین در مجلس شورای اسلامی در پیام های جداگانه ای شهادت این اسوه صبر و مقاومت را تبریک و تسلیت گفته و برای بازماندگان صبر جزیل از خداوند منان مسالت کردند.

تلگرام
اینستاگرام
توییتر
من هم آزاده وجانبازم ولی ماده ۳۸ به من هم داده نشده
سلام‌چرا‌کسی‌جواب‌مارانمیدین
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردنمایشگاه مجازی کتاب تهرانصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi