شناسه خبر : 78816
چهارشنبه 26 آذر 1399 , 13:40
اشتراک گذاری در :
عکس روز

فوق العاده ایثارگری متناسب با درصد جانبازی

 آیا مزایای ایثارگری بند 2 ماده 68 قانون مدیریت خدمات کشوری،  فقط مشمول ایثارگران دستگاه های مشمول قانون خدمات کشوری است؟ آیا به سایر ایثارگران شاغل در سایر دستگاه های دولتی  نیز تعلق می گیرد؟

- نظر به اینکه در بند 2 ماده 68 قانون مدیریت خدمات کشوری فوق العاده ایثارگری متناسب با درصد جانبازی و مدت داوطلبانه در جبهه و مدت اسارت تا 1500 امتیاز به کار مندان واجد شرایط قابل پرداخت خواهد بود.

این بخشنامه سبب کاهش امتیاز برخی ایثارگران می شد که بر اساس رای هیات عمومی دیوان عدالت اداری، نظر به اینکه در بند 2 ماده 68 قانون مدیریت خدمات کشوری فوق العاده ایثارگری متناسب با درصد جانبازی و مدت داوطلبانه در جبهه و مدت اسارت تا 1500 امتیاز به کار مندان واجد شرایط قابل پرداخت خواهد بود.

 

 پدر بنده خدمت سربازی اش را در رژیم گذشته و ۲۴ ماه گذراند و زمان جنگ خدمت احتیاط شش ماهه را انجام داد و در جبهه بود.
آیا در حال حاضر برای گرفتن گواهی، مدت زمان خدمت داوطلبانه ایشان باید ۳ چهارم محاسبه شود؟
متاسفانه برخی از کسانی که کارت پایان خدمت داشتند به جنگ نرفتند و بازخواست هم نشدند ولی این بنده خدا ها ( منقضی های ۵۶ ) با جان و دل به جبهه رفتند ولی حالا نمی تونند از امتیاز ۶ ماه داوطلبانه استفاده کنند. در صورتی که برخی از سربازان که دوره سربازی ضرورت بودند ۲۴ ماه را گذرنده و ۱۸ ماه داوطلبی به آنها تعلق گرفته است.

- با مراجعه به یگان اعزام کننده یا سوله آبی در لوبزان پیگیر موضوع شوید. این موضوع از نظر ایثارگران نیروهای مسلح قبلا بحث و بررسی شده است.

 

باسلام و عرض خسته نباشی غرض از مزاحمت بنده یه سئوال از خدمتتون داشتم: میخواستم بدونم اگه الان یه نفر جانباز از طریق فاقدین مدارک شناخته بشه (بند الف ماده 87) و مدارک آن را به اداره اش ارائه بده تسهیلات جانبازی از چه زمانی بهش تعلق میگیره؟ از زمان ارائه یا از زمان بعد از جنگ یا از زمان تصویب ماده 87(برنامه ششم سال 96) خیلی ممنونم از شما التماس دعا خدانگهدار

_ طبق قانون از زمان ارائه مدارک تسهیلات جانبازی برای یک فرد جانباز قابل اجرا است.

تلگرام
اینستاگرام
توییتر
باسلام خدمت فاش نیوز بزگوار بنده با۹ه داوطلب در جبهه و۷۰ درصد جانبازی باید چند امتیاز بدهند وایای فوقلعاده ایثارگری تعلق میگیرد یا خیر با تشگر
باسلام ایا جانبازی بادرصد۱۰ وحضور ۶ماهه درجبهه شامل فوق العاده ایثارگری میشود ممنون میشم راهنمایی کنید
آیا حق ایثارگری ویک مقطع تحصیلی برای ایثار گران در حکم کارگزینی هر دو باید لحاظ بشه چون اداره حقیر میگه باید یکی به ایثار گر داده بشه
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردنمایشگاه مجازی کتاب تهرانصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi