شناسه خبر : 78943
پنجشنبه 29 آبان 1399 , 14:15
اشتراک گذاری در :
عکس روز
ادبیات ایثار و شهادت

شیمیایی + کرونا = ؟!

علیرضا دهشیری - جانباز شیمیایی 15 درصد هستم و از روزهای اول کووید 19 هر روز درد قفسه سینه و سنگینی شدید ریه ها وسرفه و سوزش گلو و سردرد و بی حالم و با این وضعیت دست و پا شکسته در روستا با سختی و مشقت و درد شدید فعالیت روزمره دارم و هیچ راه فراری نیست. الحمدلله نه می تونیم دارو ضد کووید بخریم و نه تهیه کنم و دست آخر نیز از کرونا خواهم مرد.

 به خدا اگر شهید میشدم خیلی بهتر از این (ننگ مرگ) بود وشاید با کوید 19 و مردنم بالاخره به آرزویم برسم چند سال بدنبال افرایش مجروحیتم از ناحیه پوست وپا  با همه مدارک قانونی بودم اما بودم هیچ درصد اضافه وتغییر درصد شدم شاید این 19 به فریادمان برسد تا کار این مسئولان را راحت تر کند.

جهت اطلاع جانبازی وکد جانبازی هیچ استفاده ای نداشته و ندارد و هیچ دردی نمی خورد. نه حق وحقوقی داشته و نه اصلاً خواهد داشت و برای خودم و خانواده ام مفید نبوده 15 درصد جانبازی را پس بگیرد نخواستیم دنیا و آخرتمان را با 15 درصد معاوضه کردم.

افسوس  و هزار افسوس چگونه جواب شهدا رابدهم شرمنده ام. با سپاس

تلگرام
اینستاگرام
توییتر
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi