شناسه خبر : 78955
شنبه 01 آذر 1399 , 10:50
اشتراک گذاری در :
عکس روز
ادبیات ایثار و شهادت

میخواهندسن مابالابرودتاعضوهیئت علمی نشویم!

بهزاد هدهدی - با سلام و احترام.

می دانید که تعدادی از کارکنان سازمان ها به ویژه کارکنان ایثارگر دانشگاه، مدرک تحصیلی دکترا دارند و در دانشگاه ها آنها را به هیئت علمی تبدیل وضعیت نکردند تا سن‌شان به 55 سال و بالاتر برسد که با استناد به قوانینی که وجود دارد و حداکثرسن بازنشستگی اعضاءهیئت علمی برای استادیاری 65 سال، یا سی سال سابقه خدمت و برای دانشیاری 67 سال سن پیش بینی شده، خودبخود آنها را حذف کنند!

از طرف دیگر مدیران می گویند امکان اعطای مزایای یک مقطع تحصیلی بالاتر در حکم کارگزینی را نیز به علت سکوت قانون نداریم.

در دانشگاه های غیرانتفاعی هم که می توانند فقط اعضای هیئت علمی بازنشسته دانشگاه ها را استخدام مجدد کنند هم دیگر امکانی وجود ندارد!

پس عملا زحمت تحصیل در دکترا و آن همه تلاش بیهوده شده است!!

روند تبدیل وضعیت که طلسم شده، اگر شما صدای بی صداها بشوید تا حداقل قانون غیرانتفاعی ها را تغییر بدهند و اجازه استخدام کارمندان ایثارگر دارای مدرک دکترا را به آنها بدهند و نیز اعمال مزایایی به اندازه یک مقطع تحصیلی بالاتر را سازمان مدیریت بپذیرد و بخشنامه کند، بسیار خوب خواهد بود.

یا علی مدد

 

تلگرام
اینستاگرام
توییتر
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi