شناسه خبر : 78973
شنبه 01 آذر 1399 , 14:30
اشتراک گذاری در :
عکس روز
ادبیات ایثار و شهادت

در ششمین نشست سال جاری شورای مرکزی جمعیت جانبازان انقلاب اسلامی مطرح شد:

افق روشن دولت اسلامی با «ائتلاف حداکثری» و «مشارکت حداکثری»

جمعیت جانبازان انقلاب اسلامی «مشارکت حداکثری» و «ائتلاف حداکثری» نیروهای انقلاب در انتخابات ۱۴۰۰ را زمینه‌ساز تحقق دولت اسلامی برای رسیدن به افق روشن تمدن بزرگ جهان اسلام عنوان کرد...

فاش نیوز - جمعیت جانبازان انقلاب اسلامی «مشارکت حداکثری» و «ائتلاف حداکثری» نیروهای انقلاب در انتخابات ۱۴۰۰ را زمینه‌ساز تحقق دولت اسلامی برای رسیدن به افق روشن تمدن بزرگ جهان اسلام عنوان کرد.

به گزارش فاش‌نیوز، ششمین نشست شورای مرکزی جمعیت جانبازان انقلاب اسلامی در سال جاری، با حضور اکثریت اعضای این شورا به صورت مجازی برگزار شد.
در این نشست ضمن ارزیابی عملکرد کارگروه استان‌های جمعیت جانبازان برای صدور احکام دبیران، جانشینان و نیز مسئولان کارگروه‌های تخصصی و برنامه‌ریزی برای برگزاری همایش ویژه‌ی کارگروه‌های استانی به‌ویژه کارگروه بانوان، دیگر موضوعات مربوط به نقش‌آفرینی جمعیت جانبازان در انتخابات پیش مورد بررسی قرار گرفت.

همچنین گزارشی از احزاب و جبهه‌های مختلف فعال شده در طیف‌های مختلف برای انتخابات ۱۴۰۰ و نیز نقد و نظر پیرامون میدان داری و نوسازی شورای ائتلاف و پاسخ به دعوت جامعه‌ی روحانیت مبارز برای میزبانی احزاب، و نیز بررسی دیگر ظرفیت‌های فعال نشده در نیروهای انقلاب بحث و تبادل نظر صورت گرفت و موضوع مشارکت حداکثری با به کار بستن سازو کار ائتلاف حداکثری که رسیدن به افق روشن انتخابات ۱۴۰۰ را برای نیروهای انقلاب امکان پذیر می‌کند، مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

مجتبی شاکری، دبیرکل جمعیت جانبازان ضمن تشریح ظرفیت‌های اجتماعی، حزبی و غیر حزبی نیروهای انقلاب، تازه‌ترین تلاش‌های صورت گرفته در محافل و مجامع، با هدف رسیدن به هم افزایی حداکثری را تبیین کرد و به بیان ویژگی مدل‌های تعریف شده‌ی پیشنهادی برای سازمان‌دهی جدید شورای ائتلاف پرداخت.

شاکری با بیان اینکه به نظر می‌رسد به‌رغم 200 هزار منتخب شورای شهر و روستا در سراسر کشور برخی سهم انتخاب رئیس جمهور را در اداره کشور مهمتر ارزیابی می‌کنند، گفت: بی تردید جایگاه قوه مجریه در نظام جمهوری اسلامی قابل قیاس با نقش شوراهای شهر و روستا نیست.
وی افزود: رئیس‌جمهور بیش از سه‌هزار پست مهم را از وزرا، معاونین، مشاورین، مدیران کل و... را با خود به همراه می‌آورد و از جایگاه بلند تصمیم‌گیری و اجرا، حسب قانون اساسی برخوردار است.
شاکری همچنین اظهار داشت: فهرست وعده‌های عمل نشده‌ی دولت‌های یازدهم و دوازدهم و ناکارآمدی در مدیریت اقتصاد کشور و چشم دوختن به مذاکرات بی فرجام برای کاهش تحریم‌های حداکثری نشان داد پدیده باج خواهی آمریکا و همپیمانان اروپایی اش چگونه نظام محاسباتی کارگزاران ما را دچار اشتباه می‌کنند. انتخاب رئیس جمهور در قامت بلند گفتمان انقلاب اسلامی برای به صحنه کشیدن همه ظرفیت‌های داخل برای تحقق اقتصاد مقاومتی ابرخواسته ملت ماست.
مجتبی شاکری گفت: ورود به مرحله اجرای تمام عیار منشور گام دوم رئیس قوه مجریه از جنس باور عمیق نسبت به این منشور می‌طلبد. با «مشارکت اکثری» و «ائتلاف حداکثری» نیروهای انقلاب می‌توان انتخابات ۱۴۰۰ را تحقق دولت اسلامی برای رسیدن به افق روشن تمدن بزرگ جهان اسلام دید.
 
گفتنی است در جلسه‌ی اخیر شورای مرکزی جمعیت جانبازان انقلاب اسلامی گزارشی از تازه‌ترین وضعیت آمار ثبت‌نام در سایت جمعیت و عبور از عدد ۴۰۰ عضو ارائه شد که نویدبخش توسعه تشکیلاتی جمعیت از مراکز استان به شهرستان‌ها می‌باشد.
در این نشست همچنین نتیجه ارزیابی فعالیت دفاتر استانی جمعیت جانبازان تشریح شد که بر این اساس استان‌ها به چهار گروه فعال، نیمه‌فعال، غیرفعال و فاقد دبیر تقسیم بندی شدند.

تلگرام
اینستاگرام
توییتر
مردم هشیار و بینا شده اند و خدمات مشعشع دولت های مقدس دراین چهل سال واقعیت ایل وتبار و فامیل بازی و رانت خواری را فهمیده اند و دیگر به هیچ اصول گرا و اصلاح طلبی رای نخواهند داد.دیگر رمقی برای ماندن درصحنه برایشان نمانده زیرا حقوق دریافتی مردم یک دهم دریافتی برخی نیست .بحمداله در این ۸ سال حکومت مطلقه حسن روحانی اسم و رسم و روش مسلمانی از مملکت رخت بست.علا برکت اله
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi