شناسه خبر : 78979
یکشنبه 02 آذر 1399 , 12:11
اشتراک گذاری در :
عکس روز
ادبیات ایثار و شهادت

انتشار نماهنگ «مسافر» در چهلمین روز بازگشت پیکر شهدای خان‌طومان

نماهنگ مسافر کاری از گروه ماوا در چهلمین روز بازگشت پیکر شهدای خان‌طومان منتشر شد.

نماهنگ مسافر در چهلمین روز از بازگشت شهدای خان‌طومان منتشر شد

این نماهنگ با صدای حاج «محمدرضا بذری»، تنظیم «علی افسری»، تدوین «محمدمهدی اسکندری» و تنظیم «طاها چوگان‌باز» تهیه شده است.

۴۰ روز پیش پیکر مطهر شهیدان والامقام «رضا حاجی‌زاده»، «علی عابدینی»، «محمد بلباسی» و «حسن رجایی‌فر» و «محمود رادمهر» از استان مازندران، شهید «زکریا شیری» از استان قزوین، شهید «مجید سلمانیان» از استان البرز و شهید «مهدی نظری» از استان خوزستان که در اردیبهشت سال ۱۳۹۵ در مخور خان‌طومان سوریه به شهادت رسیده بودند بعد گذشت چهار سال از شهادت، کشف و شناسایی شد.

پس از تطبیق نمونه DNA در مرکز ژنتیک سپاه، هویت پیکر هفت تن از شهدای مدافع حرم استان‌های مازندران، البرز، قزوین و خوزستان شناسایی و تایید شد و پیکر‌های مطهر شهدا به میهن اسلامی بازگشت و پس از عزیمت به مشهد مقدس و طواف در حرم امام هشتم (ع) برای خاکسپاری به زادگاه آنان منتقل شد.

 

تلگرام
اینستاگرام
توییتر
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi