شناسه خبر : 79025
سه شنبه 04 آذر 1399 , 08:37
اشتراک گذاری در :
عکس روز
ادبیات ایثار و شهادت

انتصاب مدیرکل امور اقتصادی و مجامع بنیاد شهید

معاون رییس جمهوری و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران طی حکمی «سید مصطفی رحمانی خضری» را به‌عنوان «مدیرکل امور اقتصادی و مجامع بنیاد شهید و امور ایثارگران» منصوب کرد.
 
انتصاب مدیرکل امور اقتصادی و مجامع بنیاد شهید و امور ایثارگران

 متن حکم سعید اوحدی به شرح زیر است:
جناب آقای سید مصطفی رحمانی خضری
سلام علیکم؛
نظر به تعهد و سوابق ارزشمند و علاقه‌مندی شما به جامعه ایثارگری، به موجب این حکم جناب‌عالی به عنوان «مدیرکل امور اقتصادی و مجامع بنیاد شهید و امور ایثارگران» منصوب می‌گردید.
امید است با استعانت از درگاه ایزد منان و بهره‌گیری از تجارب ارزنده خود و در جهت تعالی مادی و معنوی، با بسیج تمام امکانات و ظرفیت‌های موجود، بویژه همراهی و همدلی همکاران خدوم آن مجموعه در ارتقای سطح کیفی و کمی فعالیت‌ها و ارائه خدمات به جامعه ایثارگری و اجرای برنامه‌ها و اهداف مورد نظر موفق و موید باشید.
سعید اوحدی

منبع: ایثار
تلگرام
اینستاگرام
توییتر
سلام.وظیفه‌این‌مدیریت ‌چیه؟اصلا‌چکار‌مثبتی‌برای‌جامعه‌ایثارگران‌انجام‌میدهد؟ممنون‌میشم‌جواب‌من‌وامثال‌من‌رابدهید...باتشکر4
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردنمایشگاه مجازی کتاب تهرانصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi