شناسه خبر : 79087
پنجشنبه 06 آذر 1399 , 09:16
اشتراک گذاری در :
عکس روز
ادبیات ایثار و شهادت

محمد روستایی جانباز ۳۵ درصد دعوت حق را لبیک گفت

محمد روستایی جانباز 35 درصد اعصاب و روان پس از تحمل سال‌ها درد و رنج ناشی از جراحات جانبازی به هم‌رزمان شهیدش پیوست.
محمد روستایی جانباز 35 درصد دعوت حق را لبیک گفت
 به گزارش بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان تویسرکان محمد روستایی جانباز 35 درصد پس از تحمل سال‌ها درد و رنج ناشی از جراحات جانبازی سه‌شنبه چهارم آذرماه دعوت حق را لبیک گفته و به یاران شهیدش پیوست.

پیکر این جانباز گران‌قدر با حضور محمد داوری ریاست بنیاد شهید وامورایثارگران، خانواده‌های معظم شهدا، ایثارگران شهرستان تویسرکان با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی تشیع و در گلزار شهدای روستای سید شهاب به خاک سپرده شد.

این جانباز گران‌قدر 9 آذر 1334 در روستای سید شهاب متولد و با آغاز جنگ تحمیلی روانه جبهه حق علیه باطل‌شده و در منطقه عملیاتی جنوب کشور 8 خرداد 65 در جزیره مجنون از ناحیه سر و صورت دچار مجروحیت گردیده و پس از تحمل سال‌ها درد و رنج چهارم آذرماه به هم‌رزمان شهیدش پیوست.
تلگرام
اینستاگرام
توییتر
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردنمایشگاه مجازی کتاب تهرانصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi