شناسه خبر : 79088
پنجشنبه 06 آذر 1399 , 09:19
اشتراک گذاری در :
عکس روز
ادبیات ایثار و شهادت

جانباز ۶۰ درصد اردبیلی به همرزمان شهیدش پیوست

فاش نیوز - "عزیز زارع ولی محمدی" جانباز ۶۰ درصد دوران دفاع مقدس امروز ۵ آذرماه همزمان با سالروز تشکیل بسیج پس از سال های درد و رنج به همزمان شهیدش پیوست.

جانباز 60 درصد اردبیلی به همرزمان شهیدش پیوست

وی از کادر رسمی ارتش جمهوری اسلامی بود که در لشکر 16 زرهی قزوین خدمت می کرد و از پائیز سال 1359 عازم جبهه های حق علیه باطل شد.

این جانباز گرانقدر به عنوان راننده تانک در میادین نبرد حاضر بود و بر اثر اصابت خمپاره به سر به درج رفیع جانبازی نائل شد و حتی در زمان بستری پزشکان از سلامتی دوباره وی قطع امید کرده بودند اما به لطف الهی سلامتی خود را بازیافت.

بیشتر بخوانید

مرحوم "زارع ولی محمدی" برادر شهید و از جانبازان دوران دفاع مقدس بود که با فداکاری و ایثار امروز 5 آذرماه به همرزمان شهیدش پیوست.

 

تلگرام
اینستاگرام
توییتر
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردنمایشگاه مجازی کتاب تهرانصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi