شناسه خبر : 79134
شنبه 08 آذر 1399 , 09:11
اشتراک گذاری در :
عکس روز
ادبیات ایثار و شهادت

حاشا که «بسیجی» میدان را خالی کند

تصویر دفاع مقدس|حاشا که «بسیجی» میدان را خالی کند

همزمان با هفته بسیج تصاویری از حضور شیرمردان بسیجی که در سال‌های دفاع مقدس به دفاع از خاک کشورمان پرداختند را نظاره‌گر باشید.

روزهای  8 سال دفاع مقدس سراسر خاطره است، خاطره‌هایی که بعضاً اشک را از چشم سرازیر می‌کند. روزهایی که مردان و زنان غیور با دست‌های خالی در برابر رژیم سفاکِ تا دندان مسلح بعث، ایستادگی کردند تا نگذارند غرور ملی و انقلاب اسلامی دچار خدشه شود. دستانی که هیچ‌گاه نمی‌توان آنها را از یاد برد.

 عکس‌ها می‌توانند بهترین نمایش‌دهنده، خاطرات باشند، خاطراتی که زبان از بازگو کردن آن عاجز است و قلم برای به تصویر کشیدن آن ناتوان. 8 سال دفاع مقدس سراسر حاصل اتفاقات خوش و ناخوش است؛ هرچند که ناخوشی‌های آن هم سراسر تجربه بود و رستگاری. به همین دلیل خبرگزاری تسنیم در نظر دارد هر روز تصاویری از دفاع مقدس را برای مخاطبان خود به نمایش بگذارد تا لحظه‌ای خود را در آن صحنه نبرد تصور کنند و سختی‌های رزمندگان را یادآوری کنیم و بدانیم که چه کسانی با خون خود درخت انقلاب اسلامی را آبیاری کردند تا این درخت تنومند در اختیار ما باشد.

تصاویر زیر به حضور بسیجیان در سال‌های دفاع مقدس اشاره دارد که با وجود سن و سالی بسیار پایین دغدغه دفاع از کشور و اسلام را داشتند.

دفاع مقدس ,

دفاع مقدس ,

دفاع مقدس ,

دفاع مقدس ,

دفاع مقدس ,

دفاع مقدس ,

علی اکبر رحیمی،‌ بسیجی که با وجود معلولیت از هر دو پا در دفاع مقدس حضور پیدا کرد.

دفاع مقدس ,

علی اکبر رحیمی در کنار سایر رزمندگاندفاع مقدس ,

علی اکبر رحیمی

دفاع مقدس ,

علی اکبر رحیمی،‌ بسیجی که با وجود معلولیت به عنوان تخریب‌چی در دفاع مقدس حضور داشت.

منبع: tasnimnews خبرگزاری تسنیم
تلگرام
اینستاگرام
توییتر
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi