شناسه خبر : 79159
شنبه 08 آذر 1399 , 13:14
اشتراک گذاری در :
عکس روز
ادبیات ایثار و شهادت

مادر شهیدان «حمزه‌زاده»به فرزندان شهیدش پیوست

«حاجیه خانم میری» مادر شهیدان «عباس و عبدالله حمزه‌زاده» از قهدریجان اصفهان به فرزندان شهیدش پیوست.
 
مادر شهیدان «حمزه‌زاده» آسمانی شد
«حاجیه خانم میری» مادر شهیدان والامقام «عباس و عبدالله حمزه‌زاده» به‌ فرزندان شهیدش پیوست.    
پیکر پاک آن مرحومه روز جمعه 7 آذرماه با رعایت پروتکل‌های بهداشتی تشییع و در جوار گلزار شهدای قهدریجان به خاک سپرده شد.  
شهید والامقام «عباس حمزه‌زاده» سوم آبان 1341 در شهر قهدریجان دیده به جهان گشود. وی به‌عنوان بسیجی از طرف سپاه پاسداران از شهرستان فلاورجان به جبهه‌های حق علیه باطل اعزام شد و با عنوان بی‌سیم‌چی در عملیات شهید مدنی در غرب سوسنگرد در تاریخ  25 شهریور 1360 به فیض شهادت نائل آمد. پیکر پاک این شهید والامقام در گلزار شهدای قهدریجان آرام گرفت.
شهید والامقام «عبدالله حمزه‌زاده» نیز یکم تیرماه 1346 چشم به جهان گشود. وی هم توسط سپاه به جبهه اعزام شد و در آخرین مسئولیتش به‌عنوان بی‌سیم‌چی گروهان لشگر 8 نجف اشرف بود. این شهید والامقام در عملیات خیبر در جزیره مجنون در تاریخ پنجم اسفند 1362 به فیض شهادت نائل و در گلزار شهدای قهدریجان به خاک سپرده شد.
منبع: ایثار
تلگرام
اینستاگرام
توییتر
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردنمایشگاه مجازی کتاب تهرانصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi