شناسه خبر : 79229
سه شنبه 11 آذر 1399 , 11:31
اشتراک گذاری در :
عکس روز
ادبیات ایثار و شهادت

تکذیب شایعه حمله هوایی به مواضع مستشاران ایرانی

منابع خبری شایعه حمله هوایی به مواضع مستشاران ایرانی در مرز سوریه و عراق و شهادت یکی از فرماندهان ایرانی در این حمله را تکذیب کردند.

 

شایعه حمله هوایی به مواضع مستشاران ایرانی در مرز سوریه و عراق تکذیب شدشبکه خبری المیادین و «قاسم مصلح» فرمانده عملیات حشدالشعبی در استان الانبار، همزمان حمله به مرز سوریه و عراق و شهادت یکی از فرماندهان ایرانی در این حمله را تکذیب کردند.

مصلح در این خصوص اظهار داشت: هیچ چیزی در القائم رخ نداده و اخبار منتشر شده در خصوص عملیات ترور صحت ندارد.

وی تاکید کرد که هیچ فرمانده ایرانی در جریان عملیات حشد در این منطقه حضور نداشته است.

رسانه‌های رژیم صهیونیستی و وابسته به عربستان سعودی پیش از این ادعا کرده بودند که یک فرمانده ایرانی در این حمله هوایی به شهادت رسیده است.

این شایعه‌سازی پس از ماجرای ترور شهید «محسن فخری‌زاده» دانشمند هسته‌ای ایران با هدف فضاسازی و عملیات روانی و برای تحریک افکار عمومی صورت می‌گیرد.

منبع: دفاع پرس
تلگرام
اینستاگرام
توییتر
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi