شناسه خبر : 79268
جمعه 14 آذر 1399 , 12:42
اشتراک گذاری در :
عکس روز
ادبیات ایثار و شهادت

اعطای نشان خادمی شهدا به فرمانده مرزبانی ناجا

اعطای نشان خادمی شهدا به فرمانده مرزبانی ناجا

به پاس خدمات و تلاش های شبانه روزی مرزداران غیور در پاسداری و حراست از مرزهای مقدس ایران اسلامی، لوح و نشان خادمی شهدا به فرمانده مرزبانی ناجا اهداء شد.

به گزارش استین پلیس، سردار احمد علی گودرزی فرمانده مرزبانی نیروی انتظامی در دیدار با سردار نادر ادیبی دبیر ستاد مرکزی راهیان نور کشور  بر همکاری و تعامل هر چه بیشتر و ارائه خدمات به زائران راهیان نور تاکید کرد.

در این دیدار که دبیر ستاد مرکزی راهیان نور کشور به همراه جمعی از معاونان حضور داشتند، دو طرف بر اهمیت حرکت عظیم و مردمی راهیان نور در حفظ و انتقال دفاع مقدس به نسل های بعدی تاکید و راهیان نور را بهترین راه مقابله با جنگ نرم دشمنان و بستری مناسب برای آشنایی با مبانی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس دانستند.

اهمیت آموزش و ساماندهی راویان مرزبانی به منظور روایتگری و استخراج گوهرهای موجود در فعالیت های مجاهدان مرزبانی، کمک به حفاظت از یادمان های راهیان نور محدوده جغرافیایی پاسگاه های مرزی، اهمیت نقش مرزبانی و دریابانی در سیر تشرف زائران راهیان نور  در مناطق عملیاتی دفاع مقدس و یادمان های شهدا در مناطق مرزی و برپایی نمایشگاه هایی از توانمندی ها و دستاوردهای مرزبانی جمهوری اسلامی ایران برای بازدید زائران راهیان نور ، ارتباط دو سویه بین سامانه ملی راهیان نور  و مرزبانی از جمله مواردی بود که در این دیدار مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
گفتنی است، در پایان این دیدار لوح و نشان خادمی شهدا به سردار "احمد علی گودرزی" فرمانده مرزبانی نیروی انتظامی اهداء شد.

انتهای پیام

تلگرام
اینستاگرام
توییتر
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردنمایشگاه مجازی کتاب تهرانصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi