شناسه خبر : 79363
یکشنبه 16 آذر 1399 , 14:50
اشتراک گذاری در :
عکس روز

تطهیر پیکر سردار عبدالرسول استوار در بهشت زهرا

پیکر سردار «عبدالرسول استوار محمودآبادی» از فرماندهان دفاع مقدس پس از تطهیر در بهشت زهرا (س) جهت خاکسپاری به استان فارس اعزام شد.

پیکر سردار «عبدالرسول استوار محمودآبادی» از فرماندهان دوران دفاع مقدس در استان فارس و لشکر ۱۹ فجر فارس صبح امروز (یکشنبه) با حضور سردار فدوی جانشین سپاه پاسداران، «سعید خال» مدیرعامل سازمان بهشت زهرا (س) و جمعی از فرماندهان و رزمندگان دوران دفاع مقدس پس از تطهیر و اقامه نماز میت در سازمان بهشت زهرا (س) جهت خاکسپاری به شهر شیراز اعزام شد.

سردار عبدالرسول استوار محمود آبادی از فرماندهان دوران دفاع مقدس در استان فارس و لشکر ۱۹ فجر فارس بود.

وی پس از دفاع مقدس از معاونین فرماندهی نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تا دهه ۹۰ بود که در دهه ۱۳۹۰ با پیوستن به صف فرماندهان جبهه مقاومت و مدافعین حرم قرار گرفت و در آخرین مأموریت در شهریور ۱۳۹۹ به کرونا مبتلا شد و در اثر جراحات شدید شیمیایی جا مانده از دوران دفاع مقدس به شهادت رسید.

 

تلگرام
اینستاگرام
توییتر
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردنمایشگاه مجازی کتاب تهرانصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi