شناسه خبر : 79507
یکشنبه 23 آذر 1399 , 14:02
اشتراک گذاری در :
عکس روز

مادر شهیدان «محمدی» آسمانی شد

حاجیه خانم «اکرم (بتول) هزاوه نژاد» مادر شهیدان «سیدعلیرضا و سیدمحسن محمدی» پس از تحمل سال‌ها درد و رنج دوری از فرزندان شهیدش، آسمانی شد.

پیکر این مادر بزرگوار شهید عصر دیروز (شنبه) با بدرقه مردم قدرشناس ورامین و جمعی از مسئولان با رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی تشییع و درگلزار شهدای سیدفتح‌الله ورامین و در جوار فرزندان شهیدش به خاک سپرده شد.

شهید «سیدعلیرضا محمدی» سال ۶۲ در منطقه شلمچه به درجه رفیع شهادت نائل آمد و پیکر پاک و مطهرش در گلزار شهدای سیدفتح‌الله به خاک سپرده شد.

شهید «سیدمحسن محمدی» سال ۶۵ به درجه رفیع شهادت نائل آمد. پیکر این شهید والامقام، ۱۰ سال بعد شناسایی و به ایران اسلامی بازگشت و در گلزار شهدای سیدفتح‌الله به خاک سپرده شد.

تلگرام
اینستاگرام
توییتر
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردنمایشگاه مجازی کتاب تهرانصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi