شناسه خبر : 79839
دوشنبه 08 دي 1399 , 14:04
اشتراک گذاری در :
عکس روز

سفر زمستانی گروه جهادی حاج احمد و توزیع لوازم گرمایشی/فیلم

گروه جهادی حاج احمد متوسلیان و جانبازان باشگاه ستارگان ایثار در سفر آذر ماه خود به روستاهای سیل زده سیستان و بلوچستان شتافتند.

فاش نیوز - گروه جهادی حاج احمد متوسلیان و جانبازان باشگاه ستارگان ایثار در سفر آذر ماه خود به روستاهای سیل زده سیستان و بلوچستان شتافتند.

 این جانبازان مسئولیت پذیر و وطن دوست در حرکتی جهادی همچون اقدامات پیشین خود، اقدام به جمع آوری لوازم گرمایشی همچون لباس های گرم، پتو و بخاری کرده و در این سفر خود، به توزیع این اقلام در روستاهای فقیرنشین پرداختند.

اجر لبخند شادی و رضایت نشسته بر لبان این خانواده‌های نیازمند، کودکان مظلوم و فقیر و زنان و مردان محروم سیل‌زده سیستان و بلوچستان، با حضرت زهرا سلام الله علیها.

download

تلگرام
اینستاگرام
توییتر
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردنمایشگاه مجازی کتاب تهرانصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi