شناسه خبر : 79854
سه شنبه 09 دي 1399 , 10:42
اشتراک گذاری در :
عکس روز

تیراندازان جانباز و معلول به خط می‌شوند

 

رقابت تیراندازان جانباز و معلول برگزار می‌شود فدراسیون جانبازان و معلولین دومین مرحله رقابت‌های آزاد را در گروه آقایان و بانوان برگزار می‌کند. این مسابقات در صورت مساعد بودن شرایط و مجوز ستاد ملی مبارزه با کرونا در دو بخش تفنگ و تپانچه بادی، ۹ و ۱۰ دی برگزار می‌شود.
شرایط حضور در این دوره مسابقات به این شرح است:
تمام ورزشکاران شرکت کننده در این دوره از مسابقات و همچنین همراهان پاراتیراندازی مواد R۴ و R۵، دو روز قبل از شرکت در مسابقات باید تست PCR انجام داده و در روز مسابقه جواب منفی خود را به مسئول پزشکی فدراسیون تحویل دهند.
اگر ورزشکاری نتواند در زمان مقرر در مسابقه حاضر شود، غایب محسوب شده و ورزشکار دیگری نمی‌تواند جایگزین او شود. ورزشکاران باید کارت کلاسبندی، کارت ملی و بیمه ورزشی خود را همراه داشته باشند.
گفتنی است؛ مسابقه تپانچه بادی آقایان و بانوان با انجام ۲ مرتبه رکوردگیری برگزار می‌شود.

منبع: خبرگزاری صداوسیما
تلگرام
اینستاگرام
توییتر
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردنمایشگاه مجازی کتاب تهرانصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi