شناسه خبر : 79911
پنجشنبه 11 دي 1399 , 09:44
اشتراک گذاری در :
عکس روز

روایتی تأمل‌برانگیز از فرماندهان جبهه مقاومت

«حسین امیرعبداللهیان» دستیار ویژه رئیس مجلس شورای اسلامی در امور بین‌الملل، چهارشنبه شب در گفت‌و‌گویی تلویزیونی به بیان مواردی در خصوص سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی پرداخت.

امیرعبداللهیان در بخشی از سخنان خود، به ماندگاری تأثیر اقدامات شهید سلیمانی در منطقه اشاره و عنوان کرد: این اقدامات حداقل تا پنج دهه دیگر بر منطقه تأثیرگذار خواهد بود.

وی در ادامه با اشاره به تداوم نبرد با تروریسم در برخی نقاط سوریه، خاطره‌ای از اثرگذاری شهید سلیمانی در ایام پس از شهادت، بر این نبردها بیان کرد.

امیرعبداللهیان در این زمینه گفت: آنچه می‌خواهم بگویم، برای مدافعان حرم و خانواده‌های شهدا خیلی محسوس‌تر است؛ در آخرین سفری که به دمشق داشتم، جمعی از دوستان سردار سلیمانی که جزو مستشاران نظامی هستند، می‌گفتند رابطه روحی ما با شهید سلیمانی به گونه‌ای است که وقتی برای آزادسازی منطقه‌ای که هنوز در اختیار تروریست‌هاست، با همکاری نیروهای مسلح سوریه عملیاتی مثلاً در شرق فرات در پیش داریم، شب شهید سلیمانی را در خواب می‌بینیم و ایشان روی نقشه به ما می‌گوید که اگر از مسیری که تعیین کرده‌اید، عملیات را پیش ببرید، به نتیجه نمی‌رسید. سپس شهید سلیمانی مسیر دیگری را به ما پیشنهاد می‌دهند و ما نیز همان مسیری را که سردار گفته است، ادامه می‌دهیم.

 

 

منبع: دفاع پرس
تلگرام
اینستاگرام
توییتر
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردنمایشگاه مجازی کتاب تهرانصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi