شناسه خبر : 79968
یکشنبه 14 دي 1399 , 15:15
اشتراک گذاری در :
عکس روز

تأییدمعجزه‌‌ی شهید توسط آیت‌الله‌ نوری همدانی

نماز صبحت را که خواندی قرآن را بردار و بخوان! بعد از نماز یاد حرف پسرش می‌افتد. قرآن را بر می‌دارد و شروع می‌کند به خواندن...

فاش نیوز - مادر سردار شهید، حا‌ج‌کاظم‌ رستگار در خواب پسرش را می‌بیند. به او می‌گوید: جلسه قرآن که می‌رم، همه قرآن می‌خونن و من نمی‌تونم بخونم و خجالت‌ می‌کشم. می‌دونن من سواد ندارم، بهم می‌گویند همان سوره توحید رو بخوان.

 حاج کاظم می‌گوید: نماز صبحت را که خواندی قرآن را بردار و بخوان! بعد از نماز یاد حرف پسرش می‌افتد. قرآن را بر می‌دارد و شروع می‌کند به خواندن.

 خبر می‌پیچد. پسر دیگرش این‌ را به عنوان کرامت شهید محضر آیت‌الله نوری همدانی مطرح می‌کند

 حضرت آیت‌الله همدانی قرآنی را به مادر شهید می‌دهند که بخواند. به راحتی همه جای را می‌خواند؛ اما بعضی جاها را نه.

می‌فرمایند: قرآن خودت را بردار و بخوان! مادر شهید شروع می‌کند به خواندن؛ بدون غلط. آیت‌الله نوری گریه می‌کنند و چادر مادر شهید را می‌بوسند و می‌فرمایند: جاهایی که نمی‌توانست بخواند متن غیر از قرآن قرار داده بودیم که امتحانش کنیم.

تلگرام
اینستاگرام
توییتر
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردنمایشگاه مجازی کتاب تهرانصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi