شناسه خبر : 80037
سه شنبه 16 دي 1399 , 10:30
اشتراک گذاری در :
عکس روز

داعشی‌هایی که با دیدن «حاج قاسم» مسلمان شدند

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه ثارالله استان کرمان گفت: وقتی شهید سلیمانی وارد میدان می‌شد داعشی‌ها می‌گفتند کسی توان مقابله با او را ندارد. خیلی از این افراد وقتی مرام و مسلک سردار را شنیده یا دیده بودند به دامن اسلام پناه آوردند.

 

«علی عرب‌پور» مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه ثارالله استان کرمان و از همراهان قدیمی سردار سلیمانی در برنامه سی شب با سردار اظهار داشت: از سال ۶۱ و عملیات رمضان با ایشان آشنا شدم. مردم برای سردار سلیمانی خیلی مهم بودند و از خانواده‌های شهید و رزمنده‌ها و جانباز‌ها در اداره‌ها دفاع می‌کرد. برای منفعت شخصی خود استفاده‌ای نبرد و زندگی ساده‌ای داشت و خداترس بود.

وی ادامه داد: سابقه ندارد که شخصیت‌های مهم دنیا تشییع باشکوهی داشته باشند و حتی در کرمان نیز موجی در اینباره ایجاد شد که برگرفته از اخلاص ایشان است. وقتی وارد میدان می‌شد داعشی‌ها می‌گفتند کسی توان مقابله با او را ندارد. خیلی از این افراد وقتی مرام و مسلک سردار را شنیده یا دیده بودند به دامن اسلام پناه آوردند.

عرب پور همچنین افزود: سردار سلیمانی نسبت به مال حلال و حرام حساسیت داشت و از ماموریت و اضافه کار استفاده نمی‌کرد. حاج قاسم مربوط به جناح سیاسی و فکری خاصی نبود و متعلق به یک مکتب بود و باید نگاهمان به ایشان نگاه به یک مکتب باشد.

تلگرام
اینستاگرام
توییتر
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردنمایشگاه مجازی کتاب تهرانصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi