شناسه خبر : 80070
چهارشنبه 17 دي 1399 , 10:09
اشتراک گذاری در :
عکس روز

دبیرکل جهاد اسلامی فلسطین: راه شهید سلیمانی ادامه می‌یابد

دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین: راه شهید سلیمانی تا آزادی قدس ادامه می‌یابد/ پرچم اسلام را در ‌رژیم صهیونیستی به اهتزار در‌می‌آوریم + فیلم

 دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین گفت: راه و مکتب حاج قاسم تا آزادی قدس شریف و اهتزاز پرچم آن در تمام سرزمین‌های اشغالی ادامه دارد.

دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین صبح امروز و در ایام سالگرد شهادت شهید سپهبد قاسم سلیمانی با حضور در گلزار شهدای کرمان به مقام شامخ شهید سلیمانی و دیگر شهدای این مکان مقدس ادای احترام کرد.

زیاد النخاله دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین در جمع زائران مرقد مطهر شهید سلیمانی با اعلام اینکه "ما با سلام مردم فلسطین به اینجا آمده‌ایم" اظهار داشت: ما می‌دانیم که شما چه کمک‌هایی برای مردم فلسطین انجام داده‌اید و آنها از شما قدر‌دانی دارند.

وی با بیان اینکه "من در اینجا تعهد می‌کنم که راه شهید سلیمانی تا آزادی قدس ادامه خواهد یافت" افزود: ما اینجا به شما اعلام می‌کنیم که راه و مکتب حاج قاسم را ادامه خواهیم داد.

دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین با ابراز اینکه "من از طرف مردم فلسطین به مردم شهیدپرور کرمان و خانواده شهید پورجعفری تسلیت می‌گویم" گفت: ما در اینجا تعهد می‌کنیم و پیمان می‌بندیم که راه حاج قاسم تا آزادی قدس شریف ادامه پیدا خواهد کرد.

وی ادامه داد: ما در اینجا اعلام می‌کنیم که راه و مکتب حاج قاسم را ادامه خواهیم داد و پرچم اسلام را در تمام رژیم صهیونیستی به اهتزاز در خواهیم آورد.

منبع: tasnimnews خبرگزاری تسنیم
تلگرام
اینستاگرام
توییتر
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردنمایشگاه مجازی کتاب تهرانصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi