شناسه خبر : 80140
یکشنبه 21 دي 1399 , 08:27
اشتراک گذاری در :
عکس روز
ادبیات ایثار و شهادت

جانباز ۷۰ درصد ایلام به شهادت رسید

جانباز شهید هواس محمودی درسال ۱۳۸۳ و در جریان پاکسازی مناطق آلوده به مین در منطقه عمومی مهران، براثر انفجار مین بجای مانده از دوران دفاع مقدس از نواحی هر دو پا، سر و صورت، دست و سینه دچار مجروحیت شد و به افتخار جانبازی نائل آمد.

فاش نیوز -  جانباز ۷۰ درصد"هواس محمودی" از شهرستان ایوان استان ایلام، بعد از سال‌ها تحمل رنج ناشی از مجروحیت، روز گذشته دعوت حق را لبیک گفت و به یاران شهیدش پیوست.
 
جانباز گرانقدر ۷۰ درصد «محمودی» به یاران شهیدش پیوست


پیکر پاک و مطهر این شهید صبح امروز پس از تشییع در صحن امامزاده حاجی حاضر(ع) شهر ایوان در کنار دیگر شهدای این شهرستان آرام خواهدگرفت.
جانباز شهید هواس محمودی درسال 1383 و در جریان پاکسازی مناطق آلوده به مین در منطقه عمومی مهران، براثر انفجار مین بجای مانده از دوران دفاع مقدس از نواحی هر دو پا، سر و صورت، دست و سینه دچار مجروحیت شد و به افتخار جانبازی نائل آمد.

تلگرام
اینستاگرام
توییتر
روحت شاد بزرگ مرد،شفیع ما هم باش،برادر منم ۳ساله پیش در حالی ک جانباز۷۰درصد بود بشهادت رسید،خوشا بسعاتشون
نجا نشان دإن برأ ی کسی جواب نمیشه بنده جانباز 55درصد از ارومیه به کد ملی1375622471تابحال از سایتها جواب درست ندیم
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi