شناسه خبر : 80194
سه شنبه 23 دي 1399 , 09:15
اشتراک گذاری در :
عکس روز

اعلان قرمزاینترپل برای ۴ نفر از عاملان ترور شهید فخری‌زاده

سردار حاجیان از درخواست صدور اعلان قرمز برای چهار نفر از عوامل ترور شهید فخری‌زاده به اینترپل خبر داد.

 

درخواست صدور اعلام قرمز اینترپل برای ۴ نفر از عاملان ترور شهید فخری‌زادهسردار «مهدی حاجیان» سخنگوی ناجا صبح امروز در حاشیه نشست خبری با اصحاب رسانه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: درخواست صدور اعلان قرمز برای چهار نفر از مرتکبان ترور شهید فخری‌زاده به اینترپل داده شده است.

وی ادامه داد: همچنین لایحه دفاعی صدور اعلان قرمز اینترپل برای عاملان و آمران ترور سردار شهید قاسم سلیمانی نیز تنظیم شده است.

معاون اجتماعی ناجا با بیان اینکه مبارزه با تروریسم در سطح جهانی و بین‌المللی نیز بر عهده جمهوری اسلامی است، گفت: منبع درآمد تروریسم، مواد مخدر و جرائم سازمان‌یافته است که ایران در صف اول مبارزه با این جرائم قرار دارد.

منبع: دفاع پرس
تلگرام
اینستاگرام
توییتر
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردنمایشگاه مجازی کتاب تهرانصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi