شناسه خبر : 80196
سه شنبه 23 دي 1399 , 09:22
اشتراک گذاری در :
عکس روز
ادبیات ایثار و شهادت

سامانه پیامکی درخواست وام ازصندوق قرض‌الحسنه شاهد

سامانه پیامکی ثبت درخواست وام در صندوق قرض‌الحسنه شاهد با حضور اعضای هیئت مدیره این صندوق راه‌اندازی شد.
 
سامانه پیامکی ثبت درخواست وام در صندوق قرض‌الحسنه شاهد راه‌اندازی شد

در ادامه توسعه خدمات غیرحضوری به خانواده‌های معظم و معزز شاهد و ایثارگر عضو صندوق، سامانه پیامکی ثبت درخواست وام با حضور اعضای هیئت مدیره رسماً وارد چرخه خدمت رسانی شد و در این خدمت، اعضا می‌توانند با ارسال کد ملی خود به‌صورت عدد 10 رقمی بدون هرگونه فاصله و علامت اضافی به سر شماره پیامکی 300079280 درخواست دریافت تسهیلات (وام) را ثبت کنند.
صندوق قرض‌الحسنه شاهد در سال 1399 با توجه به شیوع ویروس کرونا و برای جلوگیری از مراجعات حضوری خانواده‌های معظم و معزز شاهد و ایثارگر عضو صندوق و تأکید اسلام کریمی مدیرعامل صندوق، خدمات غیر حضوری خود را گسترش داده و هم اکنون از 3 طریق پیک خدمت، اینترنت بانک و سامانه پیامکی نسبت به ثبت درخواست تسهیلات اعضا اقدام می‌کند. در آینده‌ای نزدیک نیز با راه‌اندازی ثبت تلفنی درخواست وام، چرخه‌ ارائه خدمات غیرحضوری در صندوق قرض‌الحسنه شاهد تکمیل خواهد شد و اعضا کمترین مراجعه حضوری را جهت دریافت خدمات خواهند داشت.
از ابتدای سال جاری تاکنون بیش از 114 هزار فقره تسهیلات قرض‌الحسنه توسط صندوق و بانک‌های عامل مرتبط به مبلغ بیش از 17 هزار میلیارد ریال به خانواده‌های معظم و معزز شاهد و ایثارگر عضو پرداخت شده است و با تأکید مدیرعامل صندوق قرض‌الحسنه شاهد و برنامه‌ریزی صورت گرفته، اقدامات خوبی در راستای ارائه خدمات سریع، آسان و متنوع به اعضا صورت گرفته است که از آن جمله می‌توان به پیک خدمت جهت ارائه سرویس حضوری به اعضایی که به دلیل مشکلات جسمی یا بیماری قادر به مراجعه حضوری در مناطق بنیاد شهید و امور ایثارگران نیستند اشاره کرد.
دیگر اقدامات مهم و قابل اشاره صندوق قرض‌الحسنه شاهد در سال جاری راه‌اندازی اینترنت بانک و سامانه پیامکی درخواست تسهیلات است.
از اقدامات مهم در دستور کار صندوق قرض‌الحسنه شاهد راه‌اندازی مرکز تماس و امور مشتریان جهت متمرکز کردن ارائه خدمات، دریافت نظرات، انتقادات و پیشنهادات خانواده‌های معظم و معزز شاهد و ایثارگر عضو است که به زودی مورد بهره‌برداری قرار خواهد گرفت.
صندوق قرض‌الحسنه شاهد هم‌اکنون دارای بیش از 350 هزار عضو فعال است که می‌توانند با توجه به مانده حق عضویت خود، حداکثر تا 3 برابر موجودی و تا سقف 300 میلیون ریال درخواست دریافت تسهیلات قرض‌الحسنه ارائه کنند.

منبع: ایثار
تلگرام
اینستاگرام
توییتر
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردنمایشگاه مجازی کتاب تهرانصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi