شناسه خبر : 80228
چهارشنبه 24 دي 1399 , 10:19
اشتراک گذاری در :
عکس روز
ادبیات ایثار و شهادت

انعقاد دو تفاهم‌نامه مهم در حوزه جامعه ایثارگران

معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: با همت استاندار شهید پرورخراسان شمالی دو تفاهم نامه با سه موضوع در این استان به امضا خواهد رسید.

«سعید اوحدی» رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور در بدو ورود خود به  استان خراسان شمالی با اشاره به موضوعات این تفاهم‌نامه‌ها، اظهار داشت: تامین زمین برای یک هزار و ۸۰۰ نفر از ایثارگران، ایجاد اشتغال برای یکهزار نفر از ایثارگران از موضوعات این تفاهم نامه است.

اوحدی با بیان اینکه همچنین ساماندهی تمام گلزارهای شهدا از دیگر موضوعات موجود در تفاهم نامه است، خاطرنشان کرد: ۸۰ درصد گلزارهای شهدای سراسر کشور ساماندهی شده است اما سعی شده این ساماندهی در عالی ترین شرایط ممکن انجام شود.

این ‌مسئول  با اشاره کردن به دستور رئیس جمهور مبنی بر انجام ماده ۸۷ احکام برنامه توسعه ششم افزود: یک اقدام جدی و ماندگار در حوزه اشتغال ایثارگران است زیرا این بند تاکید بسیاری بر استخدام تمامی فرزندان شهدا و ایثارگران تا پایان برنامه ششم دارد.

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور با اشاره کردن به مصوبه مجلس مبنی بر تبدیل وضعیت جامعه ایثارگران گفت: این مصوبه به تایید شورای نگهبان رسیده که امیدواریم با تمهیدات انجام شده در بودجه ۱۴۰۰ ابهامات موجود برطرف شود تا این مصوبه مهم اجرایی شود.

تلگرام
اینستاگرام
توییتر
سلام لطفا بداد رزمندگان ازیادها رفته برسید30سال استکه چشم براه اجرای لایحه های پوچ وبی معنی است .چرا بین رزمندگان وایثارگران شکاف ایجاد نموده اید دلیل این تبعیض وبی مهری به رزمندگان چیست ؟/این اخر عمری بدادشان برسید نگذارید بیشتر ازاین شرمنده اهل وعیال خود شوند .....رزمنده داوطلب27ماه جنگ
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi