شناسه خبر : 80241
چهارشنبه 24 دي 1399 , 12:19
اشتراک گذاری در :
عکس روز

یک وام خودرو به جانبازان شهرستانی بدهید

حسین - به مدیرکل محترم بنیاد شهید کل کشور که خود جانباز هستند و دردجانبازان را می فهمد ولی دراستانهایاشهرستان ها به خصوص شهرستان یاسوج باید پارتی داشته باشید تا کمکی بهت شود و ماکه جانباز ۴۵درصد از روستای دورافتاده استان هستیم و آشنایی زیادی نداریم هیچ کمکی به ماها نمی شود و لذا از مدیرکل محترم کشور تقاضامندم که یک دستور فرماییدتا یک وامی به ماهابدهند تابتوانیم بااین گرانی یک ماشینی با آن وام خریداری نماییم.

همان حقوقی که به ماها می دهید نصف آن ازبابت همان وام بردارید ونصف دیگرش را هم بگذارید که خرج یک خانواده شش نفره بنمائیم. کی باید به داد ماها باید برسد.

من جانباز که ازناحیه پای راست دست چپم قفسه سینه ام و اعصاب و روان دارم و توی خانه افتاده ام و توان کارگری هم ندارم بایدچی کار کنیم و به خدا از دست زن و بچه های خود خسته شده ایم که هیچ کاری برایشان انجام ندادیم و بر اثر فقر و بدبختی و با این حقوق کمی که داریم باید چی کار کنیم؟

تلگرام
اینستاگرام
توییتر
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردبنر بیمه دیکتابهای منتشر شده انتشارات فتح الفتوحصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدفتح الفتوح ناشر دفاع مقدسمطب تغذیه و رژیم درمانیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانانتشارات حدیث قلماسامی راه اندازان جمعیت جانبازانمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیlogo-samandehi