شناسه خبر : 80368
چهارشنبه 01 بهمن 1399 , 08:15
اشتراک گذاری در :
عکس روز

صحبت‌های شهید۱۷ ساله چند ساعت قبل از شهادت

شهید سید مهدی اعتصامی تخریبچی ۱۷ ساله لشکر ۱۰ سیدالشهدا چند ساعت پیش از شهادت صحبتی با فرمانده خود دارد که به یادگار مانده است.

 

 ۱۷ ساله بود که به جبهه رفت، تازه درسش تمام شده بود و لحظه‌ای خیال رفتن به جنگ رهایش نمی‌کرد. از بچگی اوقات فراغت و بیشتر وقتش را در بسیج سپری می‌کرد، اما این علاقه باعث نشد از درس و مدرسه بماند، اتفاقا از دانش آموزان بااستعداد و مذهبی مدرسه بود.

«سید مهدی اعتصامی» سال ۱۳۴۸ در کرج متولد شد و به تحصیل پرداخت. وقتی به جبهه رفت مسوول تبلیغات یکی از گروهان‌های لشکر ۱۰ سیدالشهدا (ع) شد. خودش درباره حضور در جبهه اینطور نوشته بود «گویی دربالای آسمان‌ها پرواز می‌کنم» پس از چندین بار اعزام او که حالا درس طلبگی می‌خواند به گردان حضرت علی اصغر (ع) مامور شد تا در کنار دیگر تخربیچیان در جبهه حضور داشته باشد.

صحبت‌های شهید ۱۷ ساله تخریبچی چند ساعت پیش از شهادت

 

منبع: دفاع پرس
تلگرام
اینستاگرام
توییتر
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردنمایشگاه مجازی کتاب تهرانصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi