شناسه خبر : 80377
چهارشنبه 01 بهمن 1399 , 10:36
اشتراک گذاری در :
عکس روز

جانباز دفاع مقدس به برادرشهیدش پیوست

جانباز شهید محمود عابدین زاده که در سال ۱۳۵۹ در منطقه کردستان و حلبچه به دفعات به درجه جانبازی نائل آمد و پس از سالها رنج و درد ناشی از جراحت جانبازی به برادر شهیدش پیوست

فاش نیوز - پیکر مطهر جانباز شهید محمود عابدین زاده بر اثر جراحات ناشی از مجروحیت و جانبازی به شهادت رسید و در جوار برادر شهیدش آرام گرفت.

بنا بر این گزارش جانباز شهید محمود عابدین زاده که در سال 1359 در منطقه کردستان و حلبچه به دفعات به درجه جانبازی نائل آمد و پس از سالها رنج و درد ناشی از جراحت جانبازی به برادر شهیدش پیوست و پیکر مطهرش با حضور خانواده و همرزمانش و در جوار برادر شهیدش در قطعه 29 گلزار شهدای بهشت زهرای تهران آرام گرفت.

شهید امیر عابدین زاده برادر جانباز شهید محمود عابدین زاده متولد 1343 در 5 اردیبهشت 1366 عملیات کربلای 10 منطقه شرق سلیمانیه به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

 از این جانباز شهید یک فرزند پسر و یک فرزند دختر به یادگار مانده است.

تلگرام
اینستاگرام
توییتر
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردنمایشگاه مجازی کتاب تهرانصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi