شناسه خبر : 80411
شنبه 04 بهمن 1399 , 08:40
اشتراک گذاری در :
عکس روز

شهدای مادرراه حق ونابودی تروریسم به شهادت رسیدند

حجت الاسلام شکری: انقلاب اسلامی با ترویج فرهنگ ایستادگی خدمت بزرگی به جهانیان کرد

نماینده ولی فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: انقلاب اسلامی با ایستادگی چهره واقعی استکبار جهانی را فروریخت.

حجت‌الاسلام یوسفعلی شکری در گفت و گو با خبرنگار فرهنگی تسنیم با بیان اینکه نبرد میان حق و باطل و احقاق حقوق مظلوم ضرورتی است که نه تنها در اسلام، بلکه در همه ادیان به آن اشاره شده، و هر روح حق طلب و عدالت طلبی بر آن تاکید می کند، گفت: این امر در سراسر تاریخ نیازمند عبور از گردنه های سخت بوده، که قطعا سختی ها و عوارض خاص خود را نیز دارد، یکی از عارضه­ هایش جانبازی است، یکی از عارضه­ هایش شهادت است، با شهید چه کنیم، با عائله شهید چگونه رفتار کنیم. با جانباز و خانواه اش چه کنیم؟ همگی این موارد، الزاماتی است که باید به تبع مبارزه حق و باطل بپذیریم.

وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی حتی اگر فایده ای هم نداشته باشد، با ایستادگی مقابل استکبار جهانی و افشای چهره واقعی آن و فرو ریخن هیمنه اش کار بزرگی کرده است، افزود: انقلاب اسلامی موجب مقابله و ایستادگی در برابر اشرار جهانی، و کسب عزت توسط توده­های جهانی شده است. بنابراین حتی اگر هیچ کاری هم نکرده باشد، بازهم این تاثیر انقلاب را در سطح بین الملل شاهد هستیم.

حجت‌الاسلام یوسفعلی شکری با بیان اینکه اگر شرایط آمریکا را در چند ماه گذشته ملاحظه کنید، می بینید که جریان مردمی و ضدمردمی در مقابل یکدیگر قرار گرفتند، تصریح کرد: این اتفاقات ناشی از افزایش درک و شعور آدمی و در راستای ایجاد یک حکومت عاقلانه است. نماینده ولی‌فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران با بیان اینکه البته نباید خودفریبی کرد و تاثیر انقلاب را مطلق و فراگیر اعلام کرد، ادامه داد: اما همانطور که مشاهده می کنید نطفه های بیداری در حال ایجاد است و حتی به تدریج کل جهان درمیابند که برخلاف تبلیغات استکبار شهدای ما در مسیر حق و تحقق عدالت و آرامش و نابودی تروریسم به شهادت رسیدند.

منبع: tasnimnews خبرگزاری تسنیم
تلگرام
اینستاگرام
توییتر
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردنمایشگاه مجازی کتاب تهرانصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi