شناسه خبر : 80426
شنبه 04 بهمن 1399 , 10:45
اشتراک گذاری در :
عکس روز

بنیاد ارومیه از استخدام من حمایتی نکرد!

رضامدرک - حضور جناب آقای اوحدی

 اینجانب فرزند ارشد جانباز ۷۰ درصد از بنیاد شهید می باشم. متاسفانه اینجانب حدود ۳۰۰ نامه برای ادارات به خاطر استخدام گرفتم ولی هیچ گونه حمایتی از طرف بنیاد شهید ارومیه یا مسئولان اداره نگرفتم.

مدت ۵ سال است که که برای استخدام سپاه ارومیه نامه نگاری کردم که تا کنون جوابی نگرفتم و مدتی پیش رفتم گزینش سپاه و گفتم فرزند جانباز هستم.

گفتن خوب به ما چه ربطی داره و هیچگونه در مدت این پنج سال انجام نگرفته جز اینکه با پارتی بازی افراد درجه یک خانواده خودشون رو استخدام کردن.

 خواهشمندم از جنابعالی در این خصوص پیگیری بفرمایید تا از نتیجه حاصله مطلع شویم.

باتشکر رضا مدرک فرزند جانباز ۷۰ درصد

تلگرام
اینستاگرام
توییتر
باسلام برادر عزیز برو و به اون مسئول سپاه بگو که اتفاقان بشما خیلی هم ربط دارد چونکه زمانی که پدر شما به منطقه می رفت چرا اینها نمی گفتند جنگ ربطی بما ندارد از سردار سلامی مخواهم که به این موضوع ورد کند تا اینجوری بد برخورد نکند حتی اگر کاری برای شما انجام ندهند
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردنمایشگاه مجازی کتاب تهرانصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi