شناسه خبر : 80525
چهارشنبه 08 بهمن 1399 , 11:46
اشتراک گذاری در :
عکس روز

آی مسئول! ما گدا نیستیم

اکبرکاشانی حصاری- بر تمامی عوامل سایت های خبری و مدافعان شیر مردان دوران دفاع مقدس درود می فرستم.

آنانی که با وجود سن و سال کم، رشادت های شان زبانزد جهانیان شد و با شهادت و اهدای اعضای بدن و پاره پاره شدن جسمشان دوباره ایثار کردند.

مدافعان دلیر دفاع مقدس با عملکرد خود که سرچشمه آن از قیام سالار شهیدان حسین ابن علی (ع) بود، با پیروی از مکتب امام (ره) -که ادامه دهنده همان راه ائمه اطهار است- درس عشق و ایثار را به جهانیان آموختند.

اگر چه آنها الگویی جدید در تاریخ برای بشریت به ثبت رساندند و کشورهای مسلمان از آن الگو گرفتند. اما حیف و صد حیف که این جانبازان و ایثارگران دلیر در کشورشان مورد بی‌مهری قرار گرفته اند.

متاسفانه عده ای دانسته و یا ندانسته با بازی با کلمات، القاب بی خردانه و توهین آمیزی را بر روی ایثارگران گذاشته اند و آنان را گدا، ناتوان و صدقه بگیر معرفی می کنند که دل ما را به درد می آورد.

ما را معسر نام گذاشته اند! اما لازم است به این افراد گفته شود صبر کنید و از مرکب توهم و غرور و تکّبر پیاده شوید. اما این را بدانید که اگر این شیر مردان ایثارگر نبودند و برای دفاع از کشور به جبهه نمی رفتند معلوم نبود شما کجای این مملکت و مسئولیت جای داشتید؟

سخن اینکه، شما قبل از هر اقدام و بازی با کلمات، باید به سراغ کتاب های تاریخ کشورهایی که در گذشته درگیر جنگ بودند و از دین و ناموس خود دفاع می کردند بروید و تاریخ آنها را مرور کنید تا بدانید با چه عظمت و قدر شناسی از کهنه سربازان شان تجلیل کردند.

ما که دین و مذهب خود را بهتر و کامل تر از آنها دانسته و به آن مباهات می کنیم جای خود داریم، اما بدانید که این شیر مردان ایثارگر اگر لازم باشد حتی اگر از گرسنگی و تحریم از پای در بیایند، هرگز سر خود را پیش دشمن و دشمنان دوست نما خم نخواهند کرد.

 سخن آخر اینکه ما اگر چه جز یک جان نا قابل چیزی برای از دست دادن نداریم اما به هیچ کس هم اجازه نمی دهیم که این چنین توهین آمیز با شیر مردان مان و بقول دیگران "کهنه سربازان" مکتب عشق به ولایت و رهبری برخورد کنند.

این سخن من درد کشیده و دیگر ایثارگران است که هر قدمی که بر می داریم با نام خدا، در راه خدا، امام امت ، ولایت و شهدای عزیزمان بوده و خواهد بود. این را هم بدانید که ما منتظر امر رهبریم تا با شما و آنانی که ما را ناتوان و معسر و غیره می خوانند بزخورد کنیم.

خداوند یار و مددکار رهروان حق و حقیقت است.

یا رب العالمین. حضرت حق نگهدارتان.

تلگرام
اینستاگرام
توییتر
نظر شما کاملا بجا وعقلانی است ولی برادرم بدان ما در کشوری زندگی می کنیم که مدیرانش نه وقت فکر کردن به ایثارگران دارند ونه اعتقاد دینی و وجدانی که حداقل برای خودشان اینو مجسم کنند که من بواسطه این ایثارگران در این کشور مدیر شده ام و از انواع نعمت های بی شمار مدیریتی بهره مندم من جانباز 70 درصد جنک تحمیلی هستم ودو پرونده در دادگاه رودهن و کرج دارم که هردو پرونده ده ساله هستند علیرغم اینکه ارا.بدوی و تجدیدنظر به نفع من صادرشده چون طرف پیمانکار و پولدار هست نتوانسته ام به حق وحقوق قانونی خود برسم وقتی دادگاه های این کشور این وضعیت را دارند پس انتظار از سایر قوا بیهوده است پس از ماست که برماست
باسلام ایام دهه فجر وروز بیست ودوبهمن بر فجر افرینان مبارک باد.وبر روح امام امت وشهدا ی بزرگوار صلوات .محمدی ختم فرماید.حق یارو یاورتان.
باسلام ودرود بیکران بر دریا دلان.وانسانهای خالص ومخلص که برای حق وحقانیت .ورضای خالق یکتا قدم ها را استوار وبدون ترس از خطرات از جان ومال وزندگی وارامش خود وخانواده گذشتن ونیت واحساس بندگی خالق خودرا با روح وجسم شان درهردم وبازدم نفس هایشان وبا تک تک سلول های وجودشان ..خداراحس کرده وعاشقانه بسوی اوپرواز کرده وعده ای ازانان مانند فرشتگان در میان ما انسانها ادامه دهندی راه ورسالت. ان سفر کرده به موای وسرای ابدیت هستند. ورفتار وکردار انان به دیدونظر من گنه کار عادی ومعمولی امده ..افسوس که نمی خواهیم حقیقت را بفهمیم .ودرک از ان مارا چون دیوانگان درخود میکند.ووقتی پرواز به سوی ملکوت وخدای خود میکند وهم راهان وهم رزمان او ویا گسانی که بااو در محیط کاری وخدمتش وقتی از خالص وخلوص وبی ریا وبی ادا بودن او سخن بر زبان می اورند.اشک در چشمانشان از ان همه صداقت وپاک بودن همچون دریا موج میزند.واه وافسوس او چنان دل را شکسته واز خودبی خود میکند.این لحظه همان لحظه است که خالق بزرگ اورا دعوت کرده ونور خود را در دل او روشن وروشن تر میکند .پس ای انسان خدا تورا به پاک شدن وپاک بودن وپاک ماندن دعوت کرده..وای بر من اگر که در خواب غفلت باشم ونفهمم .که تورا یامرا خواسته ودیده دل را باز کرده برای بهتر دیدن وبهتر وبرتر بودن در اخلاص وبندگی خود..وکشتن شیطان نفس وغالب ومغلوب شدن بر تمام بدی ها است واثبات بندگی وانسانیت وانسان بودن در رضایت خدا وبندگان خدا که همانا رضایت خداوند کریم ورحیم است. خداوندی که تمام نیازهای موجودات زنده را چه خواسته وچه ان نیازی که شاید درافکار وعقل ما نگنجد.بی منت اعطا کرده .پس ما دستانمان را به سوی او دراز میکنیم وشکر وحمد وسپاس میگویم.وگدای درب خانه ان خالقی میشویم.که داده بی منت ومیدهد بی منت ...ان نیاز های که شاید در درک وشعور من حقیر نگنجد.پس ای خالق ودانده تمام اسرار از کاعناتومخلوقات...ای پوشش دهنده گناهان خواسته وناخواسته کرده ام .قلم عفو وبخشش خود را در این دومین شب .ازماه رجب ماه بخش وخواستن وتوبه از گناهانم بدار...وسجدی شکر وبندگی وخالص ومخلص بودن را بر من روا بدار .وازنور روشنای که دیده دلم را باز وباز تر کند.بر من این بنده سر تا پا الوده درگناه عنایت فرما .ای خدای کریم تورا برجمال وجلال وجبروت خود قسم دادم .از گناهان من ودیگر بندگانت بگذر ودین حق وحقیقت را بر کفر وکفار برتری ده.وانان که پاک وصادقانه درراه حق وحقیقت وبی ادا گام برداشته وبر میدارند ثابت قدم واستوار تر بدار وانان که قابل بخشش هستند .ببخشای.واگر قابل حدایت وبخشش نیستن از سر راه بندگان پاک بردار ...تا باخلوص بیشتر درراه بندگی تو وبندگانت گام بر دارند..وعرصه وزمان را برای امام زمان عج الله وتعالی وفرج مهیا ساخته وپرچم عدل وعدالت را بر منجی دوعلم دهند.ان شاالله......هزار امین.ودراخر از تمام کسانی که متن این حقیر را میخواند.هر تعداد ذکر صلوات برای تعجیل در فرج اقا امام زمان عج نیت کرده واموات خود واین حقیر را فراموش نکنید.انشاالله.ماه استجابت وخواستن است انشاالله.امین .شهدای عزیز وگرانقدر یادتان نرود.
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردنمایشگاه مجازی کتاب تهرانصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi