شناسه خبر : 80606
یکشنبه 12 بهمن 1399 , 10:39
اشتراک گذاری در :
عکس روز

درباره تعاونی مسکن کارکنان بنیاد یزد

سلام و عرض ادب؛ در شرکت تعاونی مسکن بنیاد شهید استان یزد توسط مدیران سابق تخلفاتی انجام شده که مثلت فساد در این موضوع به چند ضلعی تبدیل شده. افراد حامی فساد و جریان طبری ها در دادگستری یزد اجازه به نتیجه رسیدن پرونده را نمی دهند. بعضی کارمندان تعاون یزد و بعضی از کارمندان مسکن و شهرسازی و اتاق تعاون و بانک مسکن و حمایت افراد خاص در بنیاد شهید چه سودی براشون دارد که مقاومت می کنند؟! آیا در تخلفات شرکت تعاونی دست داشتند؟ این جوابی است که دستگاه‌های نظارتی و امنیتی باید به آن دسترسی پیدا کنند.

چرا دادستان محترم یزد که بخاطر یک کولر گازی مدعی العموم می شود و با مدیر ارگانی برخورد می کتد ولی در قضیه وام مشکوک، بجای دفاع از مالباختگان، از بانک حمایت می کند؟ چرا اصل ماجرا را پیگیر نمی کند ( جای رسول قهرمانی در دادگستری یزد خالی است).

 

تلگرام
اینستاگرام
توییتر
شاید زیر کاسه نیم کاسه هست یا بنده خدا احتیاج داشته
یه کم از پولها را برداشته
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردنمایشگاه مجازی کتاب تهرانصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi