شناسه خبر : 80714
دوشنبه 20 بهمن 1399 , 15:20
اشتراک گذاری در :
عکس روز

اگه مسئولین یه جو وجدان دارند کاری باید بکنند!

حامد - پدرم 157ماه جبهه هم در استان خودمان (کردستان) به عنوان پاسداری ازعزت وشرف مردم باغیرت و دوست داشتنی و هم در خوزستان داشت که درسال۹۴ فوت کرد، آن هم با۳۰ سال سابقه خدمت صادقانه و با آخرین حقوق دریافتی۷۰۰هزارتومانی!

 قبل از فوت ایشان، مدت ۵سال تقاضای وام تعمیرمسکن داد که ندادند، در کل مدت خدمتشان هیچ تسهیلاتی ازدولت نگرفته بود و همینطور ازسمت فرماندهی خود هیچ استفاده شخصی و پارتی بازی نکرد، خانه ما هم درپایین ترین نقطه شهر و فقیرنشین ترین ناحیه استان است و برای خرج کفن و دفن پدرم۹۰۰ هزار پرداخت شد که متاسفانه با اولین حقوق مادرم آن مبلغ را هم پس گرفتند.

وقتی مسئولین که آمدند خانه ما، گفتند استعلام بیارید که زمین و خانه ازدولت نگرفته باشید تا زمین یا خانه به شما یدهیم.

استعلام را که بردیم خیلی راحت گفتند دستور جدید آمده و نمی توانیم برای شما کاری انجام دهیم!

اگر مسئولین یه جو وجدان دارند کاری باید بکنند.

به امام حسین قسم پدرم تا آخرین لحظه عمرش به آب وخاک و مردم کشورش خدمت کرد وسوابقش موجود است. کاش حداقل مادرم و خواهرم که درزمان جنگ کنار پدر بودند و این همه بلا و سختی را دیدند و تحمل کردند به حقشان برسند.

زمانی که عوامل ضدانقلاب برادربزرگم را ربودند تا پایگاهی که در آن فرمانده بود را تحویل شان بدهد، به خداوند قسم که تسلیم نشد و نگذاشت که ضدانقلابیون پرچم کشورمان راپایین بیاورند.

من دست تک تک ایثارگران و رزمندگان را می بوسم، چون به راستی شماها با دلی پاک و صادقانه خدمت کردید. خدا شما عزیزان را که نسل دوران دفاع مقدس هستید را برای ما حفظ کند و امیدوارم خدای بزرگ از نعمت و برکت خودش به شماها عطا کند.

خدانگهدار شما

تلگرام
اینستاگرام
توییتر
قابل توجه مسئولان محترم واحد بهداشت و درمان بنیاد شهید ، از آنجایکه برنامه تزریق واکسن کرونا از 21 بهمن ماه سال جاری با تزریق روزانه هزار دوز واکسن روسی (اسپوتنیک وی) در میان کادر درمان پزشکی آغاز می شود و جانبازان در گروه افراد بسیار آسیب پذیر قرار دارند ، به نحوی که در فصل سرما مورد واکسیناسیون انفلوانزای هلندی قرار گرفتند ، لطفا" برنامه ای مشخص و مدون جهت تزریق این واکسن یاد شده که مورد تائید جهانی هم قرار گرفته ، به جانبازان در نظر بگیرند . ضمنا" توصیه اکید می شود برنامه واکسیناسیون جانبازان حتما" باید از سوی واکسنهای مورد تائید بهداشت و درمان کشوری انجام پذیرد چون بحث مانده سلامتی جانبازان نه جای آزمون و خطا دارد نه نباید مورد امورات سیاسی و اجتماعی ، مورد کم توجهی قرار بگیرد . در پایان متذکر می گردد اگر جانبازی بر اثر کرونا جان خود را از دست بدهد ، دیگر چه اهمیتی دارد چه کسی رئیس جمهور باشد او ، چه کسی نماینده مجلس او ؟ مسئولان لطفا" جدی جدی بگیرید . والسلام
ضمن سلام وخسته نباشید حضور عزیزان شبکه ف........ز
جناب حامد عزیز سلام....خودت را اذیت نکن معلومست جوانی و
هنوز خوش باور..مسئولان متاسفانه درگیر دزدی وچپاول خود وخانواده هاشان هستند اینها با هدف وعامدانه دارن باهمه بازی
مکنند در این کشور پاکتر ومخلصتر از شهدا ورزمندگان نداریم
من خودرزنمده جانبازم کهحتی حاضر نیستند درصدم را مشخص کنند چه رسد به حق وحقوق مجبورم قرض بگیرم ودارو بخرم
مسئولان مشتی کفتارند رزمندگان کشور را از دشمن پس گرفتند وای کفتاران به همه چی چنگ انداختند

وهمیشه به مردم تلقین میکنند که درحال جنگند واینها رد گم کنی ست
در این کشور فقط وفقط دزدان رشوه خوران پارتی بازان ربا خوران جای رشت وزندگی دارند
پس به این دروغگویان دلخوش نکن وخود به فکر خود باش
موفق باشی
دم شما گرم ...! چقدر جدی گرفتید ...!
با سلامت و آرزوی سلامتی برای همه
در این مصیبت کرونایی که : گوش شنوا و چشم بینا و البته وجدان بیدار در بین مسئولان کشور در هاله ایی از ابهام فرو رفته ! برای ما جانبازان دردمند که سالیان است ! گوشه نشین و نظاره گر جدال و جنگ زرگری سیاسیون شده ایم ! از کاستی های دارو و درمان گرفته تا معیشت مورد بی اعتنایی قرار گرفته ایم ! آیا درین دوران بی اعتمادی و تردید های مبهم وتبلیغات گسترده . میتوان به واکسن از هر نوعش اعتماد کرد ؟ نشود طوری که با واکسن روسی . دردی بر درد هایمان اضافه شود اگر زنده بمانیم ؟ نشود طوریکه فدای دستور سیاسیون شویم ؟
با سلام
حامد عزیز خداوند پدرتان را رحمت کند
متاسفانه حقیقت این است که قوانین سلیقه ای و ابزاری است
و آقایان فکر میکنند که در زمان نیاز باز هم مردم به میدان نبرد میروند
آخر با کدام انگیزه بروند تا سلامتی خود را از دست بدهند و بعد این چنین از آنان قدر دانی شود
نه اقا همه دیدن چه گلی بسر جانبازان گذاشتن همه مستاجر ور بی خانمان اری همه دیدن چه پولهای به جانبازان دادن مگر از اونا اضاف میشه که به ما بدن وا وای وای بحال شهدا و ایثارگران
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردنمایشگاه مجازی کتاب تهرانصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi