شناسه خبر : 80733
دوشنبه 20 بهمن 1399 , 08:41
اشتراک گذاری در :
عکس روز

مراسم تجلیل از خلبانان آزاده برگزار شد

مراسم تجلیل از خلبانان آزاده و آیین امضای تفاهم‌نامه همکاری شرکت تجارت الکترونیک بانک دی و مرکز دانش‌پژوهان و تشکل‌های شاهد و ایثارگر در راستای حمایت از نخبگان و تشکل‌های شاهد و ایثارگر روز یکشنبه 19 بهمن ماه برگزار شد.
 
مراسم تجلیل از خلبانان آزاده و امضای تفاهم‌نامه حمایت از نخبگان و تشکل‌های شاهد و ایثارگر برگزار شد

 سردار یعقوب سلیمانی، معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران در این مراسم ضمن گرامی داشت یاد و خاطر شهدای انقلاب اسلامی، هشت سال دفاع مقدس و شهدای مدافع حرم، گفت: ۱۹ بهمن ماه روزی است که همافران نیروی هوایی در شرایطی که کشور ما در دست بیگانگان بود با همراهی و پیوستن به مردم موجب پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی شدند.
معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران با اشاره به اقدامات شجاعانه خلبانان نیروی هوایی در سال‌های دفاع مقدس، خاطرنشان کرد: پس از پیروزی انقلاب اسلامی نیز در سال‌های دفاع مقدس خلبانان نیروی هوایی شجاعانه در مقابل دشمنان ایستادند و با نزدیک شدن به چهل و دومین سال پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی هنوز هم با ازخودگذشتگی با این انقلاب همراه هستند.
سردار سلیمانی با بیان اینکه دشمنان نظام در طول این ۴۲ سال به دنبال توطئه افکنی هستند، گفت: دشمنان این نظام با در اختیار داشتن بیش از ۳۴۰ رسانه فارسی زبان به دنبال این بودند که چهلمین سال پیروزی انقلاب برگزار نشود؛ این در حالی است که نه تنها چهلمین سال پیروزی انقلاب را جشن گرفتیم بلکه ۲ سال هم از آن سپری شده است.
وی با اشاره به دستاوردهای نظام شکوهمند انقلاب اسلامی در طول این سال‌ها گفت: زمانی ما برای تهیه کوچکترین تجهیزات نظامی با مشکل مواجه بودیم اما الان در زمینه‌های مختلف به ویژه موشکی کشور به توانایی‌های پیشرفته دست یافته است.
معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران ضمن تشکر و قدردانی از خلبانان آزاده نیروی هوایی گفت: آزادگان و امیران نیروی هوایی نقش مهمی در پیروزی و پیشرفت این انقلاب داشته‌اند و امیدواریم که در این مسیر مقتدرانه حرکت کنند و موفق و سربلند باشند.
عادل مهری ورنیاب، مدیرکل دفتر دانش پژوهان و تشکل‌های شاهد و ایثارگر نیز در این نشست گفت: ایام الله دهه مبارک فجر و پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و مراسم تجلیل از خلبانان آزاده نیروی هوایی فرصت مناسبی برای برگزاری امضای تفاهم‌نامه همکاری این مرکز با شرکت تجارت الکترونیک بانک دی در حمایت از نخبگان و تشکل‌های شاهد و ایثارگر است.
وی با تأکید بر نقش این تفاهم‌نامه همکاری در جهت حمایت از نخبگان و تشکل‌های شاهد و ایثارگر گفت: صدور کارت الکترونیکی هوشمند و استفاده از خدمات رفاهی بانک دی در بستر فضای مجازی برای جامعه هدف بخش مهمی از اهداف این تفاهم‌نامه است.
در پایان این نشست با حضور سردار یعقوب سلیمانی، معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران و عادل مهری ورنیاب مدیرکل دفتر دانش پژوهان و تشکل‌های شاهد و ایثارگر از امیران سرلشگر خلبان «علی اکبر تابیده چی»، «قاسم محمد امینی»، «سرشار حیدری»، «قاسم عبیری» و «محمد حدادی» با لوح تقدیر تجلیل به عمل آمد و تفاهم‌نامه همکاری شرکت تجارت الکترونیک بانک دی با مرکز دانش‌پژوهان و تشکل‌های شاهد و ایثارگر به امضا رسید.

منبع: ایثار
تلگرام
اینستاگرام
توییتر
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردنمایشگاه مجازی کتاب تهرانصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi