شناسه خبر : 80739
سه شنبه 28 بهمن 1399 , 11:15
اشتراک گذاری در :
عکس روز

رئیس جمهور نظامی آری یا نه؟(۴)

فاش‌نیوز- خیلی از دوستانم ضمن تایید بخشهای قبلی این مقاله به استفاده از کلمه نظامی برای انقلابیون حافظ آب و خاک ایران اسلامی و مجاهدینی فی سبیل الله که جوانی خود را به جای حضور در عرصه قدرت به حضور در صحنه های دفاع مقدس گذراندند نقد داشتند که البته تا حدودی نیز به آنان حق می‌دهم.

 اما این روزها با پر رنگ شدن دعواهای جناحی بین مجلس و دولت برای پر رنگ کردن فضای دو قطبی تکراری، شاهد حملات هر دو جناح به انقلابیون مستقل فارغ از جناح بازی سیاسی که اعلام حضور در انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ نموده اند می باشیم، گویی آنان از مردم میخواهند با زنده باد و مرده باد گفتن های سنواتی هشت سال یک بار همچنان در تنور اصلاح طلبی و اصولگرایی این دو جناح بدمند و بار دیگر روز از نو و روزی از نو و البته آسیاب به نوبت که طبیعتا این بار قوه مجریه سهم اصولگرایان باشد هر چند اصلاح طلبان با ظرافت!! خود به دنبال بر هم زدن نوبت نیز می‌باشند، نه برنامه ای دارند و نه چشم اندازی و نه حتی کورسویی از آینده را ترسیم ننموده اند و بدون توجه به مطالبات مردم در جلسات شیخوخیت خود بدنبال کاندیدایی حرف گوش کن می‌گردند تا سهم خود در دولت ۱۴۰۰ را از او بگیرند کاری که در ۳۲ سال گذشته بطور مرتب انجام دادند، نه برای اقتصاد و معیشت مردم حرف جدیدی دارند و نه برای پدیده های اجتماعی مثل اعتیاد و فحشا و بزه های ناهنجار راهکاری اندیشیده اند.

شاید این بار وجود یک کاندیدای مستقل انقلابی و دفاع دیده و پاکدست ( نظامی) غیر وابسته به دو جناح معروف کشور که اقتدار ملی در وجنات و سکنات او بخوبی هویدا باشد بتواند راه چاره ای جدی برای عبور از تنگه ابوغریب  اقتصادی ، سیاسی و بین المللی کشور باشد.
کاندیدایی که با برنامه ای منسجم و تیمی جوان و انقلابی و با ائتلافی از شایستگان دیده نشده جامعه بتواند اعتماد زائل شده مردم را به آنان بازگرداند.

اگر کاندیداهای موجود کشور را در سه دسته اصلاح طلب و اصولگرا و مستقل تقسیم بندی کنیم و با به مرخصی فرستادن اجباری کاندیداهای دو جناح تکراری و ناکارآمد ، تنها در میان کاندیداهای  مستقل ویژگی های مورد نظر مردم که در بالا توضیح داده شد را به دقت جستجو نماییم پیدا کردن پدیده انتخابات ۱۴۰۰ شاید کار سختی نباشد.

حزب همدلی مردم تحول خواه سعی میکند بزودی دیدگاههای خود را در قالب ویدئوها و نوشتارهایی، ویژگی های دولت انقلابی و جوان ۱۴۰۰ را با نگاه به مطالبات بر حق مردم به تمامی آحاد جامعه خصوصا جوانان دهه شصت و هفتاد که وارثان به حق آینده انقلاب اسلامی هستند منتقل نماید.

سید احمد نبوی

تلگرام
اینستاگرام
توییتر
دیگر اعتماد مردم ازبین رفته شمابیاثابت کن که روسای جمهور قبلی برای مردم بوده تا بقیه جریانات
ایکاش یک نظامی موئمن رئیس جمهور شود تادست این سوسولهای حرام لقه وفاسد را را که به بونه پدران خرفشان رااز بیت المال قطع کند
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردنمایشگاه مجازی کتاب تهرانصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi