شناسه خبر : 80850
یکشنبه 26 بهمن 1399 , 08:36
اشتراک گذاری در :
عکس روز

انتصاب مدیرکل پشتیبانی و مهندسی بنیاد شهید

معاون رییس جمهوری و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران طی حکمی «سعید کهنسال» را به‌عنوان «مدیرکل پشتیبانی و مهندسی» بنیاد شهید و امور ایثارگران منصوب کرد.
 
انتصاب مدیرکل پشتیبانی و مهندسی بنیاد شهید و امور ایثارگران
متن حکم سعید اوحدی به شرح زیر است:

جناب آقای سعید کهنسال
سلام علیکم
نظر به تعهد و سوابق ارزشمند و علاقه‌مندی شما به جامعه ایثارگری، به موجب این حکم جنابعالی به‌ عنوان «مدیرکل پشتیبانی و مهندسی» بنیاد شهید و امور ایثارگران منصوب می‌گردید.
 امید است با استعانت از درگاه ایزد منان و بهره‌گیری از تجارب ارزنده خود و در جهت تعالی مادی و معنوی، با بسیج تمام امکانات و ظرفیت‌های مادی و معنوی، بویژه همراهی و همدلی همکاران خدوم آن مجموعه، در ارتقای سطح کیفی و کمی فعالیت‌ها و ارائه خدمات به جامعه ایثارگری و اجرای برنامه‌ها و اهداف موردنظر، به‌ویژه در حیطه ترویج فرهنگ ایثار و شهادت موفق و موید باشید.
سعید اوحدی
منبع: ایثار
تلگرام
اینستاگرام
توییتر
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردنمایشگاه مجازی کتاب تهرانصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi