شناسه خبر : 80902
دوشنبه 27 بهمن 1399 , 14:51
اشتراک گذاری در :
عکس روز

بنیاد و فرمانداری بابل کمک کمک!

خسرو اکبری کرچنکی - خدمت محترم ریاست سازمان بنیاد

 بااحترام بنده جانباز سی درصد اعصاب و روان هستم. دارای همسر و ۵ فرزند و دو فرزند معلول و مستاجر هستم. به خاطر یک تصادف زندگی از من و خانواده ام گرفته شده است ولی کسی نیست ما کمک کند تا خانه کلنگی را آزاد کنید بانک ملت مرکزی بابل به ضمانت گذاشته بودم را در حراج گذاشته می شود.

 بانک ملت مرکزی بابل هیچ گونه رحمی به من و خانواده ام نکرده چون بنیاد شهید اگر کمی کمک می کرد، امروز آبرویی که بالای ۶۰سال جمع کردم باید با خجالت وبی آبرویی یا زندگی کنیم و یا....

ما بچه روستا هستیم که اگر آبروی یک نفر برود دیگه توان سربلند کردن در روستای خودش رو نداره ۱۰سال پیش به خاطر خانه ای که کلنگی بوده یک خرابه شد.

توان بازسازی رانداشتم ازطرفی در ضمانت بانک بوده است و باداشتن دوفرزند معلول مستاجری بروم. الان هم بانک ملت مرکزی بابل به جناب قلیپور ریس بنیاد شهید گفته بود این ماه خانه ام به مزایده گذاشته می شود.

جناب دکتر اوحدی عزیز بنیاد شهید ایران ۱۰۰ تومان پول نداره کمکم کند تا ماهانه ۲میلیون تومان ازحقوق بنده کسرکند تا لااقل یک بارخانواده ام نجات بگیرند.

دیگر نمی‌دانم چی بنویسم  اگر میتوانید مارافراموش نکنید.

بااحترام تشکر...

یاحسین بدادمان برس

تلگرام
اینستاگرام
توییتر
قدر دانی از نوع جمهوری اسلامی!
این جانبازان همه کشور را ازاد کردند و همه مرزها را حفظ گردند . ایا حقشان نیست یه مسکن داشته باشند ؟
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردنمایشگاه مجازی کتاب تهرانصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi