شناسه خبر : 80924
سه شنبه 28 بهمن 1399 , 18:59
اشتراک گذاری در :
عکس روز

نقش حاج قاسم در غرب آسیا از زبان رهبری/فیلم

حضرت امام خامنه‌ای (مد ظله‌العالی) اشاره کرده‌اند که این مرد (حاج قاسم سلیمانی) دست فلسطینی‌ها را پر کرد و آنان توانستند در منطقه کوچکی مثل غزه در مقابل رژیم صهیونیستی با آنهمه ادعا بایستند.

به گزارش خبرنگار حماسه و جهاد دفاع‌پرس، در سال‌های جنگ سوریه که به آوارگی میلیون‌ها نفر از ساکنان این کشور و اشغال شهر‌ها و کشتار مردم بی‌گناه منجر شد، گروه‌های مختلف از ملیت‌های گوناگون با هدف پایان دادن به جنگ در این کشور و دفاع از مردم و حرم‌های مطهر اهل بیت (ع) دست یاری به سوری دولت و ملت سوریه دراز کردند.

در این بین چهره‌ای که بیش از هرکس برای نابودی تکفیری‌ها تلاش و مجاهدت کرد، حاج قاسم سلیمانی بود، کسی که از روز‌های نخست شعله‌ور شدن آتش جنگ در سوریه و عراق به کمک مردم این دو کشور رفت و توانست مناطق تحت سلطه تکفیری‌ها را آزاد کند و امنیت را به شهر‌ها برگرداند.

 

 

 

رهبر معظم انقلاب اسلامی در بخشی از فرمایشات خود که به صورت کلیپ منتشر شده است به هدف آمریکا و غرب از جنگ در سوریه و عراق اشاره و به نقش حاج قاسم سلیمانی در این میان پرداخته و فرمودند: «این مرد (حاج قاسم سلیمانی) دست فلسطینی‌ها را پر کرد و آنان توانستند در منطقه کوچکی مثل غزه در مقابل رژیم صهیونیستی با آن همه ادعا بایستند. بلایی سر رژیم صهیونیستی آمد که پس از ۴۸ ساعت خواستار آتش بس شدند.»

ایشان افزودند: «آمریکایی‌ها می‌خواستند عراق را ببلعند که جمهوری اسلامی نگذاشت و نقشه آنان بهم خورد. عناصر مومن و شجاع عراقی و مرجعیت در مقابل این قضایا ایستادند، حاج قاسم به همه این جبهه وسیع کمک و مدد رساند و به عنوان مشاور فعال ظاهر شد.»

 

download

منبع: دفاع پرس
تلگرام
اینستاگرام
توییتر
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردنمایشگاه مجازی کتاب تهرانصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi